Kinga Preis

zdjęcie
Kinga Anna Preis (ur. 31 sierpnia 1971 we Wrocławiu) – polska aktorka. Wikipedia

Kinga Preis w programie TV

Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Nd 25.09
13:55
Ojciec Mateusz 28: Młot na czarownice (357)
jako Natalia Borowik
TVP HD Nd 25.09
19:05
Ojciec Mateusz: Zmiana (346)
jako Natalia Borowik
TVP Polonia Nd 25.09
20:20
Ojciec Mateusz 14: Siłownia (183)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Nd 25.09
20:55
Ojciec Mateusz 14: Sekretny układ (184)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Nd 25.09
21:50
Ojciec Mateusz 21: Gniew (266)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 26.09
7:35
Ojciec Mateusz: Plan idealny (322)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pon 26.09
8:55
Ojciec Mateusz 25: Ptaki (323)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pon 26.09
9:50
Ojciec Mateusz 23: Wokaliści (303)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Pon 26.09
10:35
Ojciec Mateusz 10: Celebryta (128)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pon 26.09
12:25
Ojciec Mateusz: Zmiana (346)
jako Natalia Borowik
TVP Polonia Pon 26.09
13:05
Ojciec Mateusz 14: Rave Party (185)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 26.09
13:40
Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 26.09
14:35
Ojciec Mateusz 9: Festyn (111)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pon 26.09
15:30
Ojciec Mateusz 9: Powrót po latach (112)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pon 26.09
16:25
Ojciec Mateusz 2: Islamska żona (24)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pon 26.09
18:20
Ojciec Mateusz 15: Uciekinier (187)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 26.09
19:35
Ojciec Mateusz 21: Reguły gry (267)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 26.09
20:30
Układ (7)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Pon 26.09
21:55
Układ (8-ost.)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Pon 26.09
22:55
Rysa (8-ost.)
jako patolog Grażyna Walińska
Polsat Pon 26.09
23:10
Ojciec Mateusz 15: Przeznaczenie (188)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 26.09
23:30
Ojciec Mateusz: Zmiana (346)
jako Natalia Borowik
TVP Polonia Wt 27.09
2:40
Układ (8-ost.)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Wt 27.09
4:50
Ojciec Mateusz 21: Reguły gry (267)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 27.09
7:35
Ojciec Mateusz 25: Ostatnia akcja Szpicbródki (324)
jako Natalia Borowik
TVP HD Wt 27.09
8:55
Ojciec Mateusz: Gambit hetmana (325)
jako Natalia Borowik
TVP HD Wt 27.09
9:50
Ojciec Mateusz 24: Niewidzialny (304)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Wt 27.09
10:35
Ojciec Mateusz 10: Układ (129)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Wt 27.09
12:25
Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 27.09
13:45
Ojciec Mateusz 15: Uciekinier (187)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 27.09
14:45
Ojciec Mateusz 9: Z miłości (113)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Wt 27.09
15:30
Ojciec Mateusz 9: Zbrodnia na pierwszą stronę (114)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Wt 27.09
16:25
Ojciec Mateusz 2: Waga ciężka (25)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Wt 27.09
18:20
Ojciec Mateusz 15: Przeznaczenie (188)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 27.09
19:35
Ojciec Mateusz 11: Wesele (146)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Wt 27.09
20:20
Ojciec Mateusz 21: Akcja (268)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 27.09
20:35
Ojciec Mateusz 11: Oskarżony (147)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Wt 27.09
21:10
Układ (8-ost.)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Wt 27.09
21:50
Ojciec Mateusz 15: Przemiana (189)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 27.09
23:30
Milion dolarów
jako Bożenka
Kino Polska Wt 27.09
23:50
Ojciec Mateusz 21: Akcja (268)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 28.09
7:35
Ojciec Mateusz 25: Zadra (326)
jako Natalia Borowik
TVP HD Śr 28.09
8:55
Ojciec Mateusz 25: Dług (327)
jako Natalia Borowik
TVP HD Śr 28.09
9:50
Ojciec Mateusz 24: Matura (305)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Śr 28.09
10:35
Ojciec Mateusz 11: Wesele (146)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Śr 28.09
12:15
Ojciec Mateusz 10: Zakładniczka (130)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Śr 28.09
12:25
Ojciec Mateusz 11: Oskarżony (147)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Śr 28.09
13:05
Ojciec Mateusz 15: Uciekinier (187)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 28.09
13:40
Ojciec Mateusz 15: Przeznaczenie (188)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 28.09
14:35
Ojciec Mateusz 9: Daleki krewny (115)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Śr 28.09
15:30
Ojciec Mateusz 9: Pluskwa (116)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Śr 28.09
16:25
Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Śr 28.09
17:25
Ojciec Mateusz 2: Łzy Ewy (26)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Śr 28.09
18:20
Ojciec Mateusz 15: Przemiana (189)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 28.09
19:35
Wtorek
jako Renata
Kino Polska Śr 28.09
20:00
Ojciec Mateusz 21: Figiel (269)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 28.09
20:30
Ojciec Mateusz 28: Influencerka (358)
jako Natalia Borowik
TVP HD Śr 28.09
21:25
Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 28.09
23:30
Ojciec Mateusz 15: Upadek (191)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
0:30
Milion dolarów
jako Bożenka
Kino Polska Czw 29.09
4:00
Ojciec Mateusz 21: Figiel (269)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
7:40
Ojciec Mateusz 25: Chciwość (328)
jako Natalia Borowik
TVP HD Czw 29.09
8:55
Ojciec Mateusz 25: Niespodzianka (329)
jako Natalia Borowik
TVP HD Czw 29.09
9:50
Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Czw 29.09
10:40
Ojciec Mateusz 10: Doskonała (131)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Czw 29.09
12:25
Ojciec Mateusz 15: Przeznaczenie (188)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
13:40
Ojciec Mateusz 15: Przemiana (189)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
14:35
Ojciec Mateusz 9: Muzycy (117)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Czw 29.09
15:30
Ojciec Mateusz 9: Znikająca asystentka (118)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Czw 29.09
16:25
Ojciec Mateusz 28: Influencerka (358)
jako Natalia Borowik
TVP HD Czw 29.09
17:20
Ojciec Mateusz 2: Spowiedź (27)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Czw 29.09
18:20
Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
19:35
Ojciec Mateusz 21: Iluzjonista (270)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
20:30
Ojciec Mateusz 28: Influencerka (358)
jako Natalia Borowik
TVP 2 Czw 29.09
20:55
Ojciec Mateusz 15: Upadek (191)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 29.09
23:30
Poniedziałek
jako Renata
Stopklatka Pt 30.09
1:40
Ojciec Mateusz 11: Wesele (146)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Pt 30.09
2:40
Ojciec Mateusz 11: Oskarżony (147)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Pt 30.09
3:30
Ojciec Mateusz 21: Iluzjonista (270)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 30.09
7:35
Ojciec Mateusz 26: Krwawy debiut (330)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pt 30.09
8:55
Ojciec Mateusz 26: Rosiczka (331)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pt 30.09
9:50
Ojciec Mateusz 24: Sprawa na gorąco (307)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Pt 30.09
10:35
Ojciec Mateusz 10: Radar (132)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pt 30.09
12:25
Ojciec Mateusz 15: Przemiana (189)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 30.09
13:40
Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 30.09
14:40
Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pt 30.09
15:30
Ja to mam szczęście! (5)
jako Joanna
TVP Polonia Pt 30.09
16:00
Ojciec Mateusz 9: Niebezpieczne związki (120)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pt 30.09
16:25
Ojciec Mateusz 2: Sekrety klasztoru (28)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pt 30.09
18:20
Ojciec Mateusz 15: Upadek (191)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 30.09
19:35
Ojciec Mateusz 21: Chwila nieuwagi (271)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 30.09
20:30
Ojciec Mateusz 28: Głos (359)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Pt 30.09
20:35
Rysa (1)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pt 30.09
21:00
Rysa (2)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pt 30.09
22:00
Ojciec Mateusz 15: Matczyne serce (192)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 30.09
23:35
Ojciec Mateusz 14: Rave Party (185)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale So 1.10
13:25
Ojciec Mateusz 9: Na złej drodze (121)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta So 1.10
15:30
Ojciec Mateusz 10: Wybuch (122)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta So 1.10
16:25
Ojciec Mateusz 28: Głos (359)
jako Natalia Borowik
TVP 1 So 1.10
18:30
Ojciec Mateusz 28: Młot na czarownice (357)
jako Natalia Borowik
TVP Seriale So 1.10
19:25
Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale So 1.10
20:25
Ojciec Mateusz 15: Uciekinier (187)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale So 1.10
21:20
Rysa (1)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black So 1.10
23:50
Ojciec Mateusz 28: Influencerka (358)
jako Natalia Borowik
TVP Seriale Nd 2.10
0:20
Rysa (2)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Nd 2.10
0:50
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Nd 2.10
1:45
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Nd 2.10
2:45
Przeprowadzki: Kufer Lilianny (1/10)
jako Róża Żychniewicz-Szczygieł
TVP Kultura 2 Nd 2.10
10:45
Ojciec Mateusz 7: Haracz (86)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Nd 2.10
14:00
Ojciec Mateusz 28: Influencerka (358)
jako Natalia Borowik
TVP HD Nd 2.10
19:05
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
jako Natalia Borowik
TVP Polonia Nd 2.10
20:20
Ojciec Mateusz 15: Przeznaczenie (188)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Nd 2.10
20:55
Ojciec Mateusz 15: Przemiana (189)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Nd 2.10
21:50
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Nd 2.10
23:50
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pon 3.10
0:50
Rysa (5)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pon 3.10
1:50
Rysa (6)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pon 3.10
2:50
Ojciec Mateusz 21: Chwila nieuwagi (271)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 3.10
7:35
Ojciec Mateusz 26: Na psa urok (332)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pon 3.10
9:00
Ojciec Mateusz 26: Awans (333)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pon 3.10
9:50
Ojciec Mateusz 24: Internetowi narzeczeni (308)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Pon 3.10
10:35
Ojciec Mateusz 10: Kolekcjoner (133)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pon 3.10
12:25
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
jako Natalia Borowik
TVP Polonia Pon 3.10
13:05
Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 3.10
13:40
Ojciec Mateusz 15: Upadek (191)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 3.10
14:35
Ojciec Mateusz 10: Napad (123)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pon 3.10
15:30
Ojciec Mateusz 10: Rezydencja (124)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pon 3.10
16:25
Ojciec Mateusz 2: Egzamin (29)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pon 3.10
18:20
Ojciec Mateusz 15: Matczyne serce (192)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 3.10
19:35
Ojciec Mateusz 21: Zawód zaufania publicznego (272)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 3.10
20:30
Wtorek
jako Renata
Kino Polska Pon 3.10
21:45
Ojciec Mateusz 15: Komornicy (193)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pon 3.10
23:30
Rysa (1)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Wt 4.10
1:05
Rysa (1)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Wt 4.10
1:50
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
jako Natalia Borowik
TVP Polonia Wt 4.10
2:40
Rysa (1)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Wt 4.10
3:00
Ja to mam szczęście!
jako Joanna
TVP Seriale Wt 4.10
5:10
Ojciec Mateusz 21: Zawód zaufania publicznego (272)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 4.10
7:30
Ojciec Mateusz 26: Niewinna (334)
jako Natalia Borowik
TVP HD Wt 4.10
8:55
Ojciec Mateusz 26: Nowicjusz (335)
jako Natalia Borowik
TVP HD Wt 4.10
9:50
Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Wt 4.10
10:35
Ojciec Mateusz 10: Ślepy los (134)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Wt 4.10
12:25
Ojciec Mateusz 15: Upadek (191)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 4.10
13:35
Ojciec Mateusz 15: Matczyne serce (192)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 4.10
14:35
Ojciec Mateusz 10: Zielony zakątek (125)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Wt 4.10
15:30
Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Wt 4.10
16:25
Ojciec Mateusz 2: Miłość Natalii (30)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Wt 4.10
18:20
Ojciec Mateusz 15: Komornicy (193)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 4.10
19:35
Ojciec Mateusz 12: Ślady przeszłości (148)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Wt 4.10
20:20
Ojciec Mateusz 21: Nieboszczyk na plebanii (273)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 4.10
20:30
Ojciec Mateusz 12: Magiczne zwierciadło (149)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Wt 4.10
21:10
Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Wt 4.10
23:30
Rysa (1)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Wt 4.10
23:55
Rysa (2)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Śr 5.10
0:55
Rysa (2)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Śr 5.10
1:55
Rysa (2)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Śr 5.10
2:50
Ja to mam szczęście!
jako Joanna
TVP Seriale Śr 5.10
5:15
Ojciec Mateusz 21: Nieboszczyk na plebanii (273)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 5.10
7:30
Ojciec Mateusz 26: Zmyłka (336)
jako Natalia Borowik
TVP HD Śr 5.10
8:55
Ojciec Mateusz 26: Przykrywkowiec (337)
jako Natalia Borowik
TVP HD Śr 5.10
9:50
Ojciec Mateusz 24: Lassie, zostań (310)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Śr 5.10
10:35
Ojciec Mateusz 12: Ślady przeszłości (148)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Śr 5.10
12:15
Ojciec Mateusz 11: Zagadki serca (135)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Śr 5.10
12:25
Ojciec Mateusz 12: Magiczne zwierciadło (149)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Śr 5.10
13:05
Ojciec Mateusz 15: Matczyne serce (192)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 5.10
13:40
Ojciec Mateusz 15: Komornicy (193)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 5.10
14:35
Ojciec Mateusz 10: Dzień Papieski (127)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Śr 5.10
15:30
Ojciec Mateusz 10: Celebryta (128)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Śr 5.10
16:25
Ojciec Mateusz 7: Haracz (86)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Śr 5.10
17:25
Ojciec Mateusz 3: Spa (31)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Śr 5.10
18:20
Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 5.10
19:30
Ojciec Mateusz 21: Koński raj (274)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 5.10
20:30
Ojciec Mateusz 28: Głos (359)
jako Natalia Borowik
TVP HD Śr 5.10
21:25
Zupa nic
jako Elzbieta Makowska
CANAL+ Premium Śr 5.10
22:00
Zupa nic
jako Elzbieta Makowska
CANAL+ 1 Śr 5.10
23:00
Ojciec Mateusz 15: Medium (195)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Śr 5.10
23:30
Rysa (2)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Czw 6.10
0:00
Wtorek
jako Renata
Stopklatka Czw 6.10
0:40
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Czw 6.10
0:55
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Czw 6.10
1:55
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Czw 6.10
2:50
Ja to mam szczęście!
jako Joanna
TVP Seriale Czw 6.10
5:10
Ojciec Mateusz 21: Koński raj (274)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 6.10
7:30
Ojciec Mateusz 26: Strzeżonego Pan Bóg strzeże (338)
jako Natalia Borowik
TVP HD Czw 6.10
8:55
Ojciec Mateusz 26: Jak wiatr (339)
jako Natalia Borowik
TVP HD Czw 6.10
9:50
Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Czw 6.10
10:35
Ojciec Mateusz 11: Siostrzeniec (136)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Czw 6.10
12:25
Ojciec Mateusz 15: Komornicy (193)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 6.10
13:40
Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 6.10
14:35
Ojciec Mateusz 10: Układ (129)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Czw 6.10
15:30
Ojciec Mateusz 10: Zakładniczka (130)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Czw 6.10
16:25
Ojciec Mateusz 28: Głos (359)
jako Natalia Borowik
TVP HD Czw 6.10
17:20
Ojciec Mateusz 3: Pamięć (32)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Czw 6.10
18:20
Ojciec Mateusz 15: Medium (195)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 6.10
19:35
Ojciec Mateusz 21: Tajemnica spowiedzi (275)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 6.10
20:30
Ojciec Mateusz 28: Głos (359)
jako Natalia Borowik
TVP 2 Czw 6.10
20:55
Ojciec Mateusz 15: O mały włos (196)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Czw 6.10
23:35
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Czw 6.10
23:55
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Pt 7.10
0:55
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pt 7.10
1:55
Ojciec Mateusz 12: Ślady przeszłości (148)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Pt 7.10
2:40
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White Pt 7.10
2:55
Ojciec Mateusz 12: Magiczne zwierciadło (149)
jako gospodyni Natalia
TVP Polonia Pt 7.10
3:25
Ojciec Mateusz 21: Tajemnica spowiedzi (275)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 7.10
7:35
Ojciec Mateusz 26: Przypadek (340)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pt 7.10
8:55
Ojciec Mateusz 26: Wycinka (341)
jako Natalia Borowik
TVP HD Pt 7.10
9:50
Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Pt 7.10
10:35
Ojciec Mateusz 11: Tajemnica Możejki (137)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pt 7.10
12:25
Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 7.10
13:40
Ojciec Mateusz 15: Medium (195)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 7.10
14:40
Ojciec Mateusz 10: Doskonała (131)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pt 7.10
15:30
Ja to mam szczęście! (6)
jako Joanna
TVP Polonia Pt 7.10
16:00
Ojciec Mateusz 10: Radar (132)
jako gospodyni Natalia
TVP Kobieta Pt 7.10
16:25
Ojciec Mateusz 3: Skandal (34)
jako gospodyni Natalia
TVP HD Pt 7.10
18:20
Ojciec Mateusz 15: O mały włos (196)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 7.10
19:35
Ojciec Mateusz 21: Brat (276)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 7.10
20:30
Ojciec Mateusz 28: Dolina szczęścia (360)
jako Natalia Borowik
TVP 1 Pt 7.10
20:35
Rysa (3)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pt 7.10
21:00
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black Pt 7.10
22:00
Ojciec Mateusz 15: Bransoletka (197)
jako gospodyni Natalia
TVP Seriale Pt 7.10
23:35
Rysa (4)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White So 8.10
0:00
Rysa (5)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White So 8.10
1:00
Rysa (5)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN Black So 8.10
1:10
Rysa (5)
jako patolog Grażyna Walińska
AXN White So 8.10
2:55
Ja to mam szczęście!
jako Joanna
TVP Seriale So 8.10
5:00
Ładuję...