Ojciec Mateusz | sezon 2 odc. 27: Spowiedź

serial kryminalny Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwają przygotowania do ślubu Pauliny z Olkiem. W trakcie spowiedzi dziewczyna opowiada księdzu Mateuszowi o swoich dylematach związanych z zamążpójściem. Wkrótce zostaje znaleziona martwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Młoda kobieta, Paulina, robi karierę w fabryce dziewiarskiej. Prywatnie jest ona narzeczoną właściciela przedsiębiorstwa, Olka. Właśnie trwają przygotowania do ślubu pary. Tymczasem w trakcie spowiedzi dziewczyna opowiada księdzu Mateuszowi o swoich dylematach związanych z zamążpójściem. Wkrótce Paulina zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Natalia, która być może widziała mordercę, staje się głównym świadkiem policji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...