Ojciec Mateusz 10: Układ (129)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wędkarz znajduje nad rzeką zwłoki mężczyzny. Ofiara nie ma przy sobie dokumentów i nosi na ciele ślady walki. Nocul z pomocą informatora ustala, że zamordowany to diler o pseudonimie Dżinks.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.12 15:30
TVP Kobietalogo

Opis

Błyskotliwy, obdarzony niezwykłym zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, podinspektorowi Możejce (Piotr Polk) i aspirantowi Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Natalia przyjmuje propozycję Justyny, by prowadzić kącik kulinarny w gazecie. Rozpoczyna pracę w redakcji. Tymczasem jeden z wędkarzy znajduje nad rzeką zwłoki mężczyzny. Ofiara nie ma przy sobie dokumentów i nosi na ciele ślady walki. Nocul z pomocą informatora ustala, że zamordowany to diler o pseudonimie Dżinks. Policjantom udaje się namierzyć jego znajomego z poprawczaka. Wkrótce w zagadkowych okolicznościach znika kolega Emilki, Piotrek. Zaniepokojona dziewczyna prowadzi Mateusza i Pluskwę do jego kryjówki w lesie. Na miejscu zauważają oni tajemniczego mężczyznę, który celuje do chłopca z pistoletu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...