Kruk. Jak tu ciemno (1)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam Kruk opiekuje się synem i prowadzi śledztwo w sprawie prywatnej tragedii. Tymczasem w więzieniu o przetrwanie walczą szefowie mafii papierosowej. Ich emisariusz nawiązuje kontakt z Justyną.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 21:30
CANAL+ Serialelogo

Opis

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) pragnie zemsty. Traumatyczne przeżycia sprawiają, że odsuwa się od wszystkich. Stara się zapewnić opiekę synowi, ale jednocześnie rzuca się w wir pracy, prowadząc własne śledztwo. Chce dopaść winnych tragedii, która go dotknęła. W trakcie dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem. Dzięki jego pomocy Kruk może skupić się na sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się dekonspirujących ją dowodów. Nie pomaga jej w tym powrót Rudego (Tomasz Włosok), który zamierza przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W tym odcinku

Adam Kruk opiekuje się synem Maksem. Równocześnie prowadzi własne śledztwo w sprawie prywatnej tragedii. Jest zdeterminowany, by dopaść winnych. Tymczasem w więzieniu o przetrwanie walczą Dunajowie, szefowie mafii papierosowej. Ich emisariusz, niejaki Księgowy, nawiązuje kontakt z Justyną. Nielegalna fabryka papierosów znów musi działać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...