Ojciec Mateusz 21: Gniew (266)

serial kryminalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz Mateusz spotyka się z narzeczonymi, Magdą i Łukaszem. Młodzi wybierają datę ślubu. Nazajutrz obok hurtowni policjanci znajdują zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że jest to Łukasz.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.05 5:10
TVP Kobietalogo

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Babcie Lucynę odwiedza koleżanka sprzed lat, Antonina (Izolda Wojciechowska). Kobieta ma w Sandomierzu wystawę swoich świętych obrazów. Namawia Lucynę do udziału w kweście na rzecz potrzebujących. W tym czasie ksiądz Mateusz spotyka się z narzeczonymi, Magdą (Paulina Gałązka) i Łukaszem (Michał Januszkiewicz). Młodzi wybierają datę ślubu. Nazajutrz obok hurtowni policjanci znajdują zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że jest to Łukasz Kniaź, co potwierdza jego narzeczona Magda. Denat pracował w hurtowni, a śledczy odkrywają, że od roku przebywał na wolności po odsiedzeniu kary w więzieniu za napad na willę znanego adwokata. Kniaź miał brata w domu dziecka. Tuż przed śmiercią Łukasza doszło do spotkania krewnych i kłótni o pieniądze. W zbrodnię mogą być zamieszani także dawni wspólnicy zmarłego, Adam Bilewicz (Norbert Janecki) i Szostak (Cezary Kazimierski). Wkrótce pewne znalezisko rzuca nowe światło na sprawę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...