Ojciec Mateusz 21: Figiel (269)

serial kryminalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz spotyka Ksawerego Makarta, który dzieli się z nim nowiną o nowej żonie. Dzieci nie akceptują wybranki ojca. Wkrótce zostają odnalezione zwłoki kobiety. Okazuje się, że została uduszona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Możejko udaje się na spotkanie z księdzem Mateuszem do pobliskiej kawiarni. Przez okno widzą pędzące przez rynek auto. Komendant prosi podwładnych, by szybko zlokalizowali króla szos. Okazuje się, że piratem drogowym jest Andrzej (Michał Malinowski), brat Wojtka. Tymczasem wychodząc z lokalu, ksiądz Mateusz natrafia na Ksawerego Makarta (Krzysztof Janczar). Mężczyzna jest szczęśliwy, bo wkrótce obwieści dzieciom, Klarze (Magdalena Górska), Antoniemu (Filip Wałcerz) i Wiktorowi (Adam Fidusiewicz), radosną nowinę. Gdy wita się z córką i synami, towarzyszy mu piękna nieznajoma, Aneta (Aleksandra Kisio). Dzieci nie akceptują jednak młodej żony ojca. Nazajutrz zostają odnalezione zwłoki kobiety. Oględziny wskazują na uduszenie.

Występują

Twórcy

Ładuję...