Ojciec Mateusz 16: Myszka Miki (201)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilka przyprowadza na przyjęcie urodzinowe Franka. Po jakimś czasie okazuje się, że chłopak nie wrócił na noc do domu. Dziubak i Gibalski odwiedzają klub muzyczny i przesłuchują kolegów zaginionego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Emilka przyprowadza na własne przyjęcie urodzinowe Franka Chłopickiego (Piotr Gawron-Jedlikowski), 18-letniego korepetytora od fizyki. Natalia i babcia podglądają czułe pożegnanie zakochanych. Za jakiś czas Emilka jedzie na spotkanie z korepetytorem. Od Zygmunta (Tomasz Schimscheiner), ojca chłopaka, dowiaduje się, że Franek nie wrócił na noc do domu. Możejko i Nocul przesłuchują Emilkę. Okazuje się, że poznała ona chłopaka przez koleżankę Zytę Nowakowską (Aleksandra Skonieczna). Dziubak i Gibalski odwiedzają klub muzyczny, gdzie przesłuchują kolegów zaginionego. Emilka przypomina sobie, że do Franka często dzwonił kolega Miki (Jan Marczewski). Wkrótce dziewczyna znika z domu. Policja zabezpiecza monitoring i jej laptopa. W dniu zniknięcia Franek zostaje pobity niedaleko domku przez króla dopalaczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...