Kruk. Jak tu ciemno (4)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Stefaniuk jest podejrzany o zabójstwo córki. Może być też powiązany ze sprawą Maksa. Poszukiwania chłopca nadal trwają. Rudy chce dobić targu z Chłopem, a kartą przetargową ma być właśnie syn Kruka.

Oglądaj w telewizji

Nd 21.07 2:20
CANAL+ 4Klogo

Opis

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) pragnie zemsty. Traumatyczne przeżycia sprawiają, że odsuwa się od wszystkich. Stara się zapewnić opiekę synowi, ale jednocześnie rzuca się w wir pracy, prowadząc własne śledztwo. Chce dopaść winnych tragedii, która go dotknęła. W trakcie dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem. Dzięki jego pomocy Kruk może skupić się na sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się dekonspirujących ją dowodów. Nie pomaga jej w tym powrót Rudego (Tomasz Włosok), który zamierza przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W tym odcinku

Stefaniuk jest podejrzany o zabójstwo córki. Może być też powiązany ze sprawą Maksa. Poszukiwania chłopca nadal trwają. Rudy chce dobić targu z Chłopem, a kartą przetargową ma być właśnie syn Kruka. Jego działania stają się dla Justyny poważnym problemem. Ich spotkanie ma dramatyczny przebieg.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...