Ojciec Mateusz 21: Nieboszczyk na plebanii (273)

serial kryminalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rankiem Natalia wymyka się z plebanii. Zatrzymuje się w pensjonacie pod Sandomierzem. Tymczasem babcię Lucynę budzi hałas. W przedpokoju znajduje ona zwłoki mężczyzny. Mateusz zawiadamia policję.

Oglądaj w telewizji

Pt 31.05 6:05
TVP Kobietalogo

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Rankiem Natalia wymyka się z plebanii. Na twarzy gospodyni proboszcza widać wielkie przerażenie. Gdy samochód kobiety nie chce odpalić, zatrzymuje ona taksówkę i każe się wieźć przed siebie. Borowik zatrzymuje się w pensjonacie pod Sandomierzem. Tymczasem babcię budzi hałas. W przedpokoju znajduje martwego mężczyznę. Mateusz zawiadamia policję, a ta zabezpiecza plebanię. Możejkę i Nocula zastanawia nieobecność Natalii. Wszystko wskazuje na to, że gosposia mogła zabić agresora w obronie własnej. Na komendzie funkcjonariusze otrzymują wezwanie dotyczące splądrowania willi Jaskułowej. Na miejscu zastają zwłoki starszej kobiety. Wciąż jednak nie ustalono tożsamości denata znalezionego na plebanii ojca Mateusza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...