Wojciech Nowak

zdjęcie
Wojciech Nowak (ur. 14 lutego 1957 w Skarżysku-Kamiennej) − polski reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta. Wikipedia

Wojciech Nowak w programie TV

Rodzina zastępcza: Mroczna strona turystyki (81)
reżyseria
Nickelodeon Pon 27.06
23:05
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)
reżyseria
Nickelodeon Pon 27.06
23:55
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
0:40
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
1:20
Rodzina zastępcza: Banita (61)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
2:05
Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
2:50
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
3:35
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
4:15
Ojciec Mateusz 15: Komornicy (193)
reżyseria
TVP HD Wt 28.06
8:55
Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
reżyseria
TVP HD Wt 28.06
9:50
Rodzina zastępcza: Statek pijany (238)
reżyseria
Polsat Rodzina Wt 28.06
14:30
Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)
reżyseria
TVP Polonia Wt 28.06
20:20
Ojciec Mateusz 9: Niebezpieczne związki (120)
reżyseria
TVP Polonia Wt 28.06
21:10
Rodzina zastępcza: Damy i huzary (82)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
23:05
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)
reżyseria
Nickelodeon Wt 28.06
23:55
Rodzina zastępcza: Banita (61)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
0:35
Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
1:20
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
2:05
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
2:50
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
3:35
Rodzina zastępcza: Banita (61)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
4:15
Ojciec Mateusz 15: Medium (195)
reżyseria
TVP HD Śr 29.06
8:55
Ojciec Mateusz 15: O mały włos (196)
reżyseria
TVP HD Śr 29.06
9:50
Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)
reżyseria
TVP Polonia Śr 29.06
12:15
Ojciec Mateusz 9: Niebezpieczne związki (120)
reżyseria
TVP Polonia Śr 29.06
13:05
Rodzina zastępcza: Zawodowe ambicje (239)
reżyseria
Polsat Rodzina Śr 29.06
14:30
Ojciec Mateusz 6: Fatum (72)
reżyseria
TVP HD Śr 29.06
17:25
Rodzina zastępcza: Terapia antyfiksacyjna (83)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
23:05
Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57)
reżyseria
Nickelodeon Śr 29.06
23:55
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
0:35
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
1:20
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
2:05
Rodzina zastępcza: Banita (61)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
2:50
Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
3:35
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
4:15
Ojciec Mateusz 15: Bransoletka (197)
reżyseria
TVP HD Czw 30.06
9:00
Rodzina zastępcza: Skrypty afektywne (240)
reżyseria
Polsat Rodzina Czw 30.06
14:30
Rodzina zastępcza: Ciemna strona mediów (84)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
23:05
Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
reżyseria
TVP Seriale Czw 30.06
23:25
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)
reżyseria
Nickelodeon Czw 30.06
23:55
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
0:35
Rodzina zastępcza: Banita (61)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
1:20
Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
2:05
Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)
reżyseria
TVP Polonia Pt 1.07
2:40
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
2:50
Ojciec Mateusz 9: Niebezpieczne związki (120)
reżyseria
TVP Polonia Pt 1.07
3:25
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
3:35
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
4:15
Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
reżyseria
TVP Seriale Pt 1.07
19:30
Ojciec Mateusz 16: Konferencja (206)
reżyseria
TVP Seriale Pt 1.07
20:30
Rodzina zastępcza: Po drugiej stronie lustra (85)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
23:05
Rodzina zastępcza: Banita (61)
reżyseria
Nickelodeon Pt 1.07
23:55
Rodzina zastępcza: Serce teścia (62)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
0:35
Rodzina zastępcza: Kino domowe (63)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
1:20
Rodzina zastępcza: Kręte ścieżki edukacji (64)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
2:05
Rodzina zastępcza: Kosztowny drobiazg (65)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
2:50
Rodzina zastępcza: Damski boks (5)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. So 2.07
3:00
Rodzina zastępcza: Filozofia polisy (66)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
3:35
Rodzina zastępcza: Dwie planety (67)
reżyseria
Nickelodeon So 2.07
4:15
Ojciec Mateusz 9: Niebezpieczne związki (120)
reżyseria
TVP Seriale So 2.07
13:35
Ojciec Mateusz 26: Niewinna (334)
reżyseria
TVP 1 So 2.07
18:30
Ojciec Mateusz 6: Zatruta woda (73)
reżyseria
TVP HD Nd 3.07
13:55
Ojciec Mateusz 16: Konferencja (206)
reżyseria
TVP Seriale Pon 4.07
7:40
Rodzina zastępcza: Rodzinne niespodzianki (241)
reżyseria
Polsat Rodzina Pon 4.07
14:30
Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
reżyseria
TVP Seriale Pon 4.07
14:40
Ojciec Mateusz 16: Dębowa Górka (207)
reżyseria
TVP Seriale Pon 4.07
20:30
Ojciec Mateusz 16: Dębowa Górka (207)
reżyseria
TVP Seriale Wt 5.07
7:40
Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
reżyseria
TVP Seriale Wt 5.07
13:40
Rodzina zastępcza (242)
reżyseria
Polsat Rodzina Wt 5.07
14:30
Ojciec Mateusz 9: Na złej drodze (121)
reżyseria
TVP Polonia Wt 5.07
20:20
Ojciec Mateusz 16: Porzeczki (208)
reżyseria
TVP Seriale Wt 5.07
20:30
Ojciec Mateusz 16: Porzeczki (208)
reżyseria
TVP Seriale Śr 6.07
7:40
Ojciec Mateusz 16: Konferencja (206)
reżyseria
TVP HD Śr 6.07
9:50
Ojciec Mateusz 9: Na złej drodze (121)
reżyseria
TVP Polonia Śr 6.07
12:15
Ojciec Mateusz 5: Ogrodnik (69)
reżyseria
TVP HD Śr 6.07
12:25
Rodzina zastępcza: Forma jest treścią (243)
reżyseria
Polsat Rodzina Śr 6.07
14:30
Ojciec Mateusz 6: Zatruta woda (73)
reżyseria
TVP HD Śr 6.07
17:20
Ojciec Mateusz 16: Nauczyciel (209)
reżyseria
TVP Seriale Śr 6.07
20:30
Ojciec Mateusz 16: Nauczyciel (209)
reżyseria
TVP Seriale Czw 7.07
7:40
Ojciec Mateusz 16: Dębowa Górka (207)
reżyseria
TVP HD Czw 7.07
8:55
Ojciec Mateusz 16: Porzeczki (208)
reżyseria
TVP HD Czw 7.07
9:50
Rodzina zastępcza: Żona zastępcza (244)
reżyseria
Polsat Rodzina Czw 7.07
14:30
Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)
reżyseria
TVP Seriale Czw 7.07
20:30
Ojciec Mateusz 10: Doskonała (131)
reżyseria
TVP Seriale Czw 7.07
23:25
Ojciec Mateusz 9: Na złej drodze (121)
reżyseria
TVP Polonia Pt 8.07
2:40
Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)
reżyseria
TVP Seriale Pt 8.07
7:40
Ojciec Mateusz 16: Nauczyciel (209)
reżyseria
TVP HD Pt 8.07
8:55
Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)
reżyseria
TVP HD Pt 8.07
9:50
Ojciec Mateusz 6: Powrót Piotra (71)
reżyseria
TVP HD Pt 8.07
12:25
Ojciec Mateusz 26: Krwawy debiut (330)
reżyseria
TVP Kobieta Pt 8.07
15:30
Ojciec Mateusz 26: Rosiczka (331)
reżyseria
TVP Kobieta Pt 8.07
16:25
Ojciec Mateusz 10: Doskonała (131)
reżyseria
TVP Seriale Pt 8.07
19:35
Ojciec Mateusz 16: Napad doskonały (211)
reżyseria
TVP Seriale Pt 8.07
20:30
Ojciec Mateusz 10: Radar (132)
reżyseria
TVP Seriale Pt 8.07
23:25
Ojciec Mateusz 26: Na psa urok (332)
reżyseria
TVP Kobieta So 9.07
14:30
Ojciec Mateusz 26: Awans (333)
reżyseria
TVP Kobieta So 9.07
15:30
Ojciec Mateusz 26: Nowicjusz (335)
reżyseria
TVP 1 So 9.07
18:30
Ojciec Mateusz 10: Słowo faceta (126)
reżyseria
TVP Seriale So 9.07
20:25
Rodzina zastępcza: Damski boks (5)
reżyseria
Nickelodeon Nd 10.07
0:50
Ojciec Mateusz 6: Druga szansa (74)
reżyseria
TVP HD Nd 10.07
14:00
Ładuję...