Ojciec Mateusz 14: Krew z krwi (182)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nocul zauważa źle zaparkowane auto. W środku znajduje nieprzytomne dziecko. Policjanci zabezpieczają pojazd i rozpoczynają poszukiwania właściciela. Ślady wiodą ich na plebanię.

Oglądaj w telewizji

Wt 7.02 21:10
TVP Polonialogo
Śr 8.02 13:05
TVP Polonialogo
Pt 10.02 3:30
TVP Polonialogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Wracający do domu wieczorem Nocul zauważa źle zaparkowany samochód. W środku znajduje nieprzytomne dziecko. Policjanci zabezpieczają pojazd i rozpoczynają poszukiwania właściciela. Ślady wiodą ich na plebanię. Po rozmowie z Mateuszem i Natalią funkcjonariusze wpadają na trop Patrycji Świerc, która wcześniej odwiedziła ich z półtorarocznym synem. Bilingi telefoniczne wskazują, że kobieta ostatnio kontaktowała się z mężem Natanem i znaną w Sandomierzu prawniczką, Grażyną Kukielską. Niedługo później w parku zostają znalezione jej zwłoki. Policjanci przesłuchują adwokat. Okazuje się, że w skomplikowaną sprawę zamieszany jest też były partner ofiary, prowadzący warsztat samochodowy Igor. Wychodzi na jaw, że synem Patrycji jest również nastoletni Bruno.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...