Ojciec Mateusz | sezon 8 odc. 106: Sztuka dojrzewania

serial kryminalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia nauczycielka chemii w liceum, Palkowska. Na komendę zostają wezwani rodzice dwóch uczniów, którzy mieli konflikt z nauczycielką. Karolina i Nocul jadą do liceum.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski) który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Do szpitala trafia nauczycielka chemii w prywatnym liceum, Palkowska. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady na jej samochodzie, który został zniszczony na szkolnym parkingu. Na komendę zostają wezwani rodzice dwóch uczniów, Adama Kwiatkowskiego i Pawła Dobczewskiego, którzy pozostawali w konflikcie z kobietą. Karolina i Nocul jadą do liceum poszukać śladów. Tam zwraca ich uwagę Adam, który ma zabandażowany nadgarstek. Nastolatek zostaje zatrzymany. Mieczysław odwiedza poszkodowaną w szpitalu. Jej wyjaśnienia wprowadzają do sprawy nowe okoliczności. Do Palkowskiej przyjeżdża też Mateusz, ale kobieta nie chce z nim rozmawiać. W szpitalu duchowny poznaje jej syna, Kacpra. Tymczasem do Basi i jej męża przyjeżdża Ola, która przedstawia rodzicom swojego chłopaka, Adriana.

Występują

Twórcy

Ładuję...