Ojciec Mateusz | sezon 7 odc. 90: Zabawa

serial kryminalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz Mateusz jest w jury konkursu filmów nakręconych telefonem komórkowym. Do internetu trafia filmik ukazujący Gosię, która rozbiera się przed kamerą. Gosia próbuje popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.04 16:25
TVP Kobietalogo
Wt 30.04 8:55
TVP HDlogo

Opis

Dalsze perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który pomaga policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Z jego rad korzysta m.in. aspirant Nocul (Michał Piela).

W tym odcinku

Ksiądz Mateusz zostaje zaproszony do jury w konkursie filmów nakręconych przy pomocy telefonu komórkowego, który ogłoszono w miejscowym liceum. Niedługo później w szkole wybucha skandal, gdy do internetu trafia filmik prezentujący jedną z uczennic, Gosię, która rozbiera się przed kamerą. Rodzice i dyrekcja zgłaszają sprawę na policję, która podejmuje śledztwo. Dochodzeniem zajmują się młodzi funkcjonariusze, którzy akurat przechodzą szkolenie pod okiem Nocula. Tymczasem Gosia próbuje popełnić samobójstwo. Podejrzenia padają na jej byłego chłopaka, Andrzeja. Koledzy z klasy dziewczyny postanawiają sami wymierzyć mu sprawiedliwość. Mateusz wpada jednak na inny trop.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...