Ojciec Mateusz | sezon 7 odc. 92: Małolata

serial kryminalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostają znalezione zwłoki nastolatki. Na komisariat zgłasza się wkrótce kobieta, która oskarża swojego pracownika o kradzież. Podejrzewa też męża o romans. Sprawy mogą być powiązane.

Oglądaj w telewizji

So 27.04 16:25
TVP Kobietalogo

Opis

Dalsze perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który pomaga policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Z jego rad korzysta m.in. aspirant Nocul (Michał Piela).

W tym odcinku

Nad rzeką zostają znalezione zwłoki 17-letniej Wiktorii. Policjanci podejrzewają, że dziewczyna spędziła ostatnią noc w jednej z miejscowych dyskotek. Postanawiają porozmawiać z jej koleżanką Karoliną. Przyjaciółka twierdzi jednak, że nie wie co robiła jej znajoma poprzedniego wieczora. Wkrótce na komisariat zgłasza się właścicielka sklepu ogrodniczego, Jadwiga, która oskarża swojego pracownika Dominika o kradzież. Kobieta zdradza też księdzu Mateuszowi, że podejrzewa swojego męża Janusza o romans. Okazuje się, że obie sprawy wydają się być powiązane. Duchowny pomaga funkcjonariuszom w rozwiązaniu zagadki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...