Ojciec Mateusz 9: Z miłości (113)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adwokat Rozwenc zostaje napadnięty na parkingu i okradziony. Trafia na operację. Policjanci odwiedzają lekarza Jacka Wagę. Ks. Mateusz wzywa na rozmowę ojca jednego z uczniów, Jacka Wagę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom, komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym, w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Znany adwokat Rozwenc zostaje napadnięty na parkingu i okradziony. Trafia na salę operacyjną. Karolina i Nocul wypytują lekarza Jacka Wagę o stan poszkodowanego. Ksiądz Mateusz jest przerażony agresją, z jaką dwaj uczniowie, Antek i Jerzyk, rzucają się na siebie podczas lekcji religii. Duchowny wzywa na rozmowę ojca drugiego z chłopców, Jacka Wagę. Zaczyna podejrzewać, że w ich domu dzieje się coś niedobrego. Wraz z Natalią jedzie do Wagów. Wkrótce oboje odkrywają, że żona chirurga Hanna ukrywa się z dziećmi przed agresywnym mężem. Tymczasem Karolina i Nocul przesłuchują Zadrę, który chciał zapłacić w sklepie podejrzanymi kartami kredytowymi. Znajdują przy nim portfel Rozwenca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...