Rodzina zastępcza | odc. 206: Życie Zenona

serial komediowy Polska 2005  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod dom Jędruli i Alutki zakrada się człowiek. Jest to aktor grający w produkowanym przez Jędrulę serialu. Lekarz mówi Jackowi, że każdy dzień jest darem i wręcza mu skierowania na badania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Pod dom Jędruli i Alutki zakrada się nieznajomy człowiek. Jędrula każe policjantowi chronić swój dom pod swoją nieobecność. Gdy kolejny raz mężczyzna przychodzi, tym razem z bukietem kwiatów, policjant próbuje go aresztować. Okazuje się jednak, że jest to aktor grający w produkowanym przez Jędrulę serialu, który przyszedł prosić Alutkę o pomoc. Miałaby wpłynąć na męża, żeby nie uśmiercał granej przez aktora postaci. Jacek idzie na badania kontrolne. Lekarz mówi mu, że w tym wieku każdy kolejny dzień jest darem i wręcza mu mnóstwo skierowań na niezrozumiałe dla laika badania. Jacek postanawia naprawić wszystkie krzywdy, które wyrządził w życiu: gra z dziećmi na komputerze, na wszystko się zgadza, nawet dla Uli jest sympatyczny. Szwagierka podejrzewa, że Jacek próbuje coś ukryć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...