Ślad: Złe geny (24)

serial kryminalny Polska 2018-2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

CWŚ dostaje zadanie odnalezienia zaginionego siedemnastolatka, Tymona Tarkowskiego. Wychowany we wpływowej rodzinie adopcyjnej chłopak został uprowadzony dla okupu. Jest dwoje podejrzanych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

CWŚ dostaje zadanie odnalezienia zaginionego siedemnastolatka, Tymona Tarkowskiego. Wychowany we wpływowej rodzinie adopcyjnej chłopak został uprowadzony dla okupu. W otoczeniu oddziałów specjalnych bliscy udają się na spotkanie z szantażystą, by przekazać pieniądze. Okazuje się, że jest nim znajomy córki Tarkowskich, a jednocześnie ojciec jej dziecka, które usunęła. Wychodzi na jaw, że dorosły Tarkowski podejrzewał Tymona o gwałt na nastolatce i chciał się go pozbyć. Wkrótce zostaje odnaleziona jego biologiczna matka. Alkoholiczka bez środków do życia mogła chcieć zarobić na porwaniu syna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...