Rodzina zastępcza | odc. 203: Czar uzależnień

serial komediowy Polska 2005  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Filip pyta Jędrulę, czy ma coś na sprzedaż. Ten ma na strychu rupiecie, których żona nie pozwala wyrzucić. Daje chłopcom klucze i prosi o ich wyniesienie. Dla Alutki są to bezcenne pamiątki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Filip nałogowo uczestniczy w aukcjach internetowych. Bez przerwy coś okazyjnie kupuje lub sprzedaje. Pyta Jędrulę, czy nie ma czegoś na sprzedaż. Sąsiad ma na strychu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, których żona nie pozwala mu wyrzucić, daje więc chłopcom klucze od domu i prosi o wyniesienie rupieci pod nieobecność Alutki. Kobieta zaczyna podejrzewać, że przez nowego dyrektora w telewizji Jędrula staje się nałogowym hazardzistą. Kiedy przypadkiem spotyka Romka i Filipa wynoszących z domu bezcenne pamiątki jest przekonana, że mąż wpadł w długi i za chwilę stracą majątek. Aby ocalić biżuterię kobieta daje ją na przechowanie Ance. Przy okazji zwierza się ze swojego problemu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...