Ojciec Mateusz 25: Plan idealny (322)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do napadu na konwój służby więziennej. Śmierć ponosi strażnik. Wychodzi na jaw, że był głównym celem. Nocul (Michał Piela) wraz z kolegami bada sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Dochodzi do napadu na konwój Służby Więziennej. Śmierć ponosi jeden z konwojentów, Marek Rudzki (Szymon Nyjgard). Szybko wychodzi na jaw, że to on był głównym celem, napastnikom nie chodziło zaś o odbicie więźnia. Dziewczyna zamordowanego naprowadza śledczych na pierwszy trop w sprawie. Inspektor Możejko i jego podwładni odkrywają, że Marek mógł mieć problemy z powodu swoich planów zmiany pracy. Wiele osób było temu przeciwnych. Tymczasem Natalia, namówiona przez znajomą, postanawia udać się na terapię, która pomoże jej otworzyć się na miłość. Prowadząca obiecuje pacjentce redukcję stresu i naprawę aury. Natalia nie ma jednak pojęcia, że terapeutka działa w porozumieniu z Pluskwą i wynik sesji jest z góry przesądzony.

Występują

Twórcy

Ładuję...