Kruk. Jak tu ciemno (2)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Tajemniczy bezdomny zyskuje zaufanie kruka. Ma świetny kontakt z Maksem. Justyna rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia nastolatki, Karoliny. Niebawem pomaga Rudemu w ucieczce z policyjnego konwoju.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 22:20
CANAL+ Serialelogo

Opis

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) pragnie zemsty. Traumatyczne przeżycia sprawiają, że odsuwa się od wszystkich. Stara się zapewnić opiekę synowi, ale jednocześnie rzuca się w wir pracy, prowadząc własne śledztwo. Chce dopaść winnych tragedii, która go dotknęła. W trakcie dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem. Dzięki jego pomocy Kruk może skupić się na sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się dekonspirujących ją dowodów. Nie pomaga jej w tym powrót Rudego (Tomasz Włosok), który zamierza przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W tym odcinku

Tajemniczy bezdomny zyskuje zaufanie kruka. Okazuje się, że ma świetny kontakt z małym Maksem. Justyna rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia nastolatki, Karoliny Stefaniuk. Niebawem pomaga Rudemu w ucieczce z policyjnego konwoju.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...