Kruk. Jak tu ciemno (5)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kruk znajduje ważne dowody w przyczepie kempingowej ukrytej w lesie. W ten sposób udaje mu się dotrzeć do ojca Justyny. Sięga po brutalne metody, by poznać okoliczności śmierci Karoliny.

Oglądaj w telewizji

Nd 28.07 1:30
CANAL+ 4Klogo

Opis

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) pragnie zemsty. Traumatyczne przeżycia sprawiają, że odsuwa się od wszystkich. Stara się zapewnić opiekę synowi, ale jednocześnie rzuca się w wir pracy, prowadząc własne śledztwo. Chce dopaść winnych tragedii, która go dotknęła. W trakcie dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem. Dzięki jego pomocy Kruk może skupić się na sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się dekonspirujących ją dowodów. Nie pomaga jej w tym powrót Rudego (Tomasz Włosok), który zamierza przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W tym odcinku

Kruk znajduje ważne dowody w ukrytej w lesie przyczepie kempingowej. W ten sposób udaje mu się dotrzeć do ojca Justyny. Sięga po brutalne metody, by poznać okoliczności śmierci Karoliny. Wciąż jednak nie ma pojęcia, gdzie może znajdować się jego porwany synek. Księgowy naciska na Rudego w sprawie dostawy papierosów dla Hamburga. Interes z Chłopem okazuje się fiaskiem. Justyna usiłuje uwolnić Maksa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...