Ojciec Mateusz 11: Cudowne dziecko (142)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznany sprawca uprowadza ucznia szkoły muzycznej. Matka chłopca ma dostarczyć okup. Policjanci opracowują plan odbicia dziecka. Tymczasem na pewien trop Natalia naprowadza Mateusza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony niezwykłym zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, podinspektorowi Możejce (Piotr Polk) i aspirantowi Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

W szkole muzycznej odbywa się koncert jednego z uczniów, Stasia Konarskiego. Wśród gości są jego matka Olga, nauczycielka Maria Stawska, a także proboszcz Mateusz. Niespodziewanie w szkole zjawia się ojciec chłopca, Rafał, z prezentem dla syna. Między rodzicami dziecka dochodzi do kłótni. Później nieznany sprawca porywa Stasia z ogrodu za szkołą. Olga zgłasza na policję porwanie syna. Jest przekonana, że zabrał go Rafał. Mężczyzna na wieść o uprowadzeniu dziecka, natychmiast zgłasza się na komendę. Wkrótce Konarska otrzymuje SMS-a od porywacza z wiadomością, gdzie ma zostawić okup. Postanawia współpracować z policją, która organizuje akcję odbicia chłopca. Tymczasem na pewien trop w sprawie porwania naprowadza Mateusza Natalia...

Występują

Twórcy

Ładuję...