Teleman

Przyjaciółki

Streszczenia odcinków

Przyjaciółki (146)

Anka próbuje skontaktować się z Krzysztofem. Składa mu niezapowiedzianą wizytę. Odkrywa, że jest w fatalnym stanie i zaciąga go na spotkania AA. Tymczasem Patrycja odwiedza salon Seba.

Przyjaciółki (50)

Maciek dostał się na prestiżową uczelnię w Nowym Jorku, lecz rezygnuje z wyjazdu do USA. Anka domyśla się, że to z jej powodu. Inga spotyka przed kamienicą byłą żonę Szymona.

Przyjaciółki (49)

Anka i Inga rejestrują firmę. Po powrocie do domu Gruszewska odkrywa, że Hania jest chora. Anka przygotowuje kolację, na którą zaprasza Maćka. Spotkanie zakłóca powrót bliźniaków.

Przyjaciółki (48)

Inga ma wątpliwości co do swojego związku z Szymonem. Nadal jest ostrożna, mimo że dentysta się rozwiódł. Zwierza się Ance i Patrycji. Strzelecka opowiada o nocy spędzonej z Maćkiem.

Przyjaciółki (47)

Dorota podstępem umówiła Ingę i siebie na podwójną randkę. Gruszewska nie ma nawet szansy zaprotestować, ponieważ na miejscu zjawiają się Mariusz i Dominik - przystojni 30-latkowie.

Przyjaciółki (46)

Anka próbuje skontaktować się z Krzysztofem. Składa mu niezapowiedzianą wizytę. Odkrywa, że jest w fatalnym stanie i zaciąga go na spotkania AA. Tymczasem Patrycja odwiedza salon Seba.

Przyjaciółki (45)

Paweł odwiedza w areszcie Ankę. Mimo że jest zły na żonę, stara się jej pomóc. Andżelika znów przychodzi do Filipa. Michał nie jest tym faktem zachwycony. Inga spotyka na podwórku Dorotę.

Przyjaciółki (44)

Prezes zleca Zuzie i Alicji wspólne przygotowanie raportu. Łukasz wyraźnie oczarował nową pracownicę. Anka próbuje się skontaktować z Iwoną. Ma też złe przeczucia związane z Krzysztofem.

Przyjaciółki (43)

Dorota odwiedza Ingę. Już w progu opowiada o swoich niepowodzeniach. Szybko jednak zapomina o troskach, gdy słyszy, że Szymon ma żonę. Anka urządza przyjęcie, na które zaprasza Filipa.

Przyjaciółki (42)

Patrycja i Michał spotykają się z dyrektorką domu dziecka. Dowiadują się, że wymuszenie pieniędzy za adopcję jest często praktykowane. Kierowniczka placówki ma dla nich jednak propozycję.

Przyjaciółki (41)

Julka wbrew matce idzie na imprezę. Paweł krytykuje Ankę, że jest za bardzo pobłażliwa. Patrycja i Michał informują rodziców mężczyzny o planowanej adopcji. Elżbieta jest pełna obaw.

Przyjaciółki (40)

Zuza jest poirytowana, ponieważ nie mieści się w swoje ubrania. Wojtek sugeruje, by przyszła matka pomyślała już o wymianie garderoby. Inga i Szymon wybierają się na weekend za miasto.

Przyjaciółki (40)

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach i rozstaniach Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji.

Przyjaciółki (39)

Inga i Patrycja czekają na Ankę przed salą sądową. Zuza prosi Wojtka o drugą szansę. Anka wyznaje Pawłowi, że posiada obciążające go nagranie. Mężczyzna nie zamierza pójść na kompromis.

Przyjaciółki (38)

Inga, prowadząc Hanię do szkoły wpada na Szymona. Czuje niesmak po ostatniej rozmowie z sąsiadem. Gruszewska zauważa, że Zuza dziwnie się zachowuje. Podejrzewa, że przyjaciółka jest w ciąży.

Przyjaciółki (37)

Inga daje Ance dyktafon z nagraniem obciążającym Pawła. Przekonuje przyjaciółkę, że powinna wykorzystać je w sądzie. Zuza wyznaje Patrycji, że jest w ciąży, którą chce usunąć.

Przyjaciółki (36)

Dagmar wyznaje miłość Markiewicz. Wybiera na to złą chwilę. Anka umawia się na kawę z Krzysztofem. Podczas spotkania czuje się skrępowana. Dorota dostarcza Indze nagranie obciążające Pawła.

Przyjaciółki (35)

Matka Michała odwiedza Patrycję. Wyznaje, że żałuje słów, które wypowiedziała przed ich ślubem. Anka uczestniczy w rozprawie rozwodowej. Mówi, że od ponad dwóch miesięcy nie pije.

Przyjaciółki (34)

Stefa przyjeżdża do Warszawy na kolejną chemioterapię. Od jej lekarki Zuza dowiaduje się, że stan matki jest krytyczny. Dorota podrzuca Indze listy adresowane do Andrzeja.

Przyjaciółki (33)

Anka bierze udział w terapii dla alkoholików. Cały czas jest wycofana. Namolny hydraulik wciąż prześladuje Ingę. Dagmar na kolanach wyznaje Zuzie miłość. W tej sytuacji zastaje go Wojtek.

Przyjaciółki (32)

Zuza i Wojtek planują romantyczny weekend za miastem. Anka mówi Krzysztofowi, że znalazła pracę, myśli o studiach i wznowieniu terapii. Gdy mężczyzna ją przytula, do domu wchodzi Paweł.

Przyjaciółki (31)

Andrzej nocuje u Ingi, która jeszcze nie wie, że były mąż zabawi u niej dłużej. Julka zamierza wyprowadzić się do ojca. Anka przeprasza, że uderzyła ją w twarz i prosi o rozmowę.

Przyjaciółki (30)

Anka nie radzi sobie z Julką. Dziewczyna ignoruje jej zakazy. Inga czeka na hydraulika. Okazuje się, że jest nim jeden z mężczyzn, którzy do niej wydzwaniają z erotycznej infolinii.

Przyjaciółki (29)

Anka ma pierwszą rozprawę rozwodową. Adwokat Pawła ujawnia przed sądem, że Strzelecka ma skłonności do nadużywania alkoholu. Podczas zebrania Łukasz staje w obronie Zuzy.

Przyjaciółki (28)

Strzelecka jest przerażona, bo spodziewa się rodziców. Nie powiedziała im o rozstaniu z Pawłem, a rozwód jest dla nich czymś niedopuszczalnym. Markiewicz zaprasza Wojtka na imprezę służbową.

Przyjaciółki (27)

Anka odkrywa, że mąż pobrał z jej konta wszystkie pieniądze. Inga planuje przeprowadzkę. W szukaniu nowego lokum pomaga jej Andrzej. Patrycja oddaje Michałowi pierścionek zaręczynowy.

Ładuję...