Przyjaciółki | sezon 3 odc. 39

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga i Patrycja czekają na Ankę przed salą sądową. Zuza prosi Wojtka o drugą szansę. Anka wyznaje Pawłowi, że posiada obciążające go nagranie. Mężczyzna nie zamierza pójść na kompromis.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Inga i Patrycja czekają przed salą sądową, w której odbędzie się rozprawa rozwodowa Strzeleckich. Zuza liczy na to, że Wojtek da jej drugą szansę. Anka przed wejściem do sali rozpraw prosi Pawła o rozmowę. Informuje go o nagraniu. Mężczyzna nie zamierza ustąpić. Jego pewność siebie topnieje, gdy zauważa byłe kochanki: Sylwię i Ewę, które zdecydowały się zeznawać na jego niekorzyść. Podczas wizyty w domu dziecka Patrycja dowiaduje się, że po jej ulubieńca, Filipa, przyjechała matka. Kobieta i jej konkubent chcą zabrać chłopca do Anglii. Kochan podejrzewa, że za granicą dzięki dziecku wyłudzą spory zasiłek socjalny. Zauważa, że matka Filipa traktuje go przedmiotowo. Jest przerażona. Inga pracuje, gdy odwiedza ją Mateusz. Mężczyzna przestrzega ją przed Renatą i głaszcze po policzku. Gest zauważa szefowa Gruszewskiej. Szybko stwierdza, że nie odpuści pracownicy. Anka umawia się w sklepie z Iwoną. Przedstawia jej warunki pracy. Kobieta bez zastanowienia postanawia przyjąć posadę u Strzeleckiej. Michał zabiera Patrycję na spacer. Podczas przechadzki dowiaduje się, że jego ukochana chciałaby adoptować Filipa. Wyjmuje z kieszeni pierścionek i prosi Patrycję o rękę. Inga wsiada do windy z koszem mokrego prania, które chce rozwiesić na strychu. Tuż za nią zjawia się Szymon. Mężczyzna cieszy się z ich spotkania. Nagle winda zatrzymuje się między piętrami. Inga nie wytrzymuje i w ostry sposób wypomina sąsiadowi, że przespał się z Dorotą. Przyjaciółki umawiają się na spotkanie z wróżką. Następnie idą do kawiarni. Gdy rozbawione idą ulicą, zauważają samochód pędzący w ich kierunku. Za kierownicą siedzi Paweł. Anka kamienieje ze strachu, nie wie, że je mąż jest wściekły i kompletnie pijany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...