Przyjaciółki

serial obyczajowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Wt 21.03 8:30
Polsat Film logo
Inga chce spotkać się z Łukaszem, ale on jest zajęty. Anka ma dosyć swojej rodziny. Postanawia na jakiś czas przenieść się do hotelu. Staś chce zamieszkać z Hanią. Pawłowi nie podoba się ten pomysł.
Wt 21.03 9:30
Polsat Film logo
Anka, która postanowiła odpocząć od rodzinnych problemów, nadal mieszka w hotelu. Paweł zaczyna zdawać sobie sprawę z popełnionych przez siebie błędów. Inga dowiaduje się, że Robert i Sara są parą.
Śr 22.03 8:30
Polsat Film logo
Patrycja, która zamieszkała z Wiktorem, postanawia zrobić ukochanemu niespodziankę. Błażej prosi Zuzę o rękę. Paweł przekonuje Ankę, by wróciła do domu. W ramach przeprosin wykupuje wycieczkę.
Śr 22.03 9:30
Polsat Film logo
Maria chcę przygotować kolację dla Anki i Pawła, by podziękować im za pomoc. Zaprasza również Janka. Inga odwiedza Hanię i Stasia. Chłopak, idąc na egzamin, zamyka obie kobiety w mieszkaniu.
Czw 23.03 8:30
Polsat Film logo
Patrycja jest zła na Elę, która wciąż podsyca jej wątpliwości dotyczące tego, czy Wiktor jest wierny. Inga przygotowuje się na randkę z Łukaszem. Podczas spotkania z wybrankiem przeżywa szok.
Czw 23.03 9:30
Polsat Film logo
Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta ma złe przeczucia.
Czw 23.03 21:10
Polsat logo
Inga dowiaduje się, że Łukasz ma córkę w Nepalu. Okazuje się, że Mikołaj nie zaatakował kolegi, lecz bronił rówieśnika przed agresorem. Wiktor udaje się na badania kontrolne. Boi się nawrotu choroby.
Pt 24.03 8:30
Polsat Film logo
Zuza nie może zapomnieć tego, jak się czuła, gdy jej ojciec porwał Grzesia. Dręczą ją koszmary. Anka wraca z sanatorium w doskonałej formie. Zauważa, że Paweł i Maria coś przed nią ukrywają.
Pt 24.03 9:30
Polsat Film logo
Patrycja martwi się problemami Wiktora, który nie odzyskał pełnej sprawności. Mężczyzna zamierza oświadczyć się fryzjerce. Paweł wciąż nie poinformował Anki o tym, że mogą stracić dom.
Nd 26.03 14:00
Polsat 2 logo
Indze nie podobają się częste wyjazdy Łukasza. Ich związek przechodzi kryzys. Anka zamierza rozstać się z Pawłem. Maria nie chce do tego dopuścić. Patrycja nie potrafi wybaczyć synowi ucieczki z domu.
Pon 27.03 8:30
Polsat Film logo
Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Inga. Dostaje zaproszenie na powitalną kolację. Patrycja wraz z przyjaciółkami ogląda suknie ślubne. Niebawem przyłapuje Hanię i Patryka na pocałunku.
Pon 27.03 9:00
Polsat Seriale logo
Patrycja ma problemy hormonalne, przez które nie może zajść w ciążę. Anka często sięga po alkohol, co niepokoi koleżanki. Inga i Rafał idą do klubu, w którym bawili się w czasach szkolnych.
Pon 27.03 9:30
Polsat Film logo
Wiktor nie wie, jak powiedzieć o swojej przypadłości Patrycji i Mikołajowi. Patryk próbuje przeprosić fryzjerkę, jednak ona nie potrafi mu wybaczyć. Inga dowiaduje się, że Łukasz zginął w Nepalu.
Pon 27.03 10:00
Polsat Seriale logo
Inga tłumaczy Rafałowi, że może mu dać jedynie przyjaźń. Anka i Patrycja namawiają ją, by dała mu szansę. Lekarz sugeruje Kochan zabieg in vitro. Patrycja kupuje sobie skuter...
Pon 27.03 11:00
Polsat Seriale logo
Z przedszkola Ingi zniknęła jedna z dziewczynek, Ola. Gruszewska jest przerażona. Anka przestrzega Patrycję przed Oliwią. Uważa, że kobieta zamierza uwieść jej partnera.
Pon 27.03 12:00
Polsat Seriale logo
Przyjaciółki spotykają się na siłowni. Podtrzymują na duchu zmartwioną Ankę. Ewa pod nieobecność Ingi przeszukuje jej dokumenty. Tymczasem Inga niespodziewanie zjawia się w gabinecie.
Wt 28.03 8:30
Polsat Film logo
Inga nawiązuje nić porozumienia z Martą, która próbuje skłonić ją do pogodzenia się z przyjaciółkami. Stanisław nie daje oznak życia, co niepokoi Pawła i Ankę. Wiktor powiadamia Patrycję o krwiaku.
Wt 28.03 9:30
Polsat Film logo
Patrycja martwi się o stan zdrowia Wiktora. Namawia go, aby zrobił sobie przerwę w pracy. Anka chce jak najszybciej zakończyć sprawę przeprowadzki, ale nie może ostatecznie dogadać się z Pawłem.
Śr 29.03 8:30
Polsat Film logo
Anka z pomocą Marty urządza mieszkanie. Martwi się o Stasia. Inga złości się na Łukasza. Uważa, że mężczyzna ją ignoruje. Mikołaj orientuje się, że Patrycja i Wiktor coś przed nim ukrywają.
Śr 29.03 9:30
Polsat Film logo
Staś nadal potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Paweł jednak nie dopuszcza do siebie tej myśli. Wiktor dostaje kolejnego ataku. Mężczyzna gubi drogę do domu. Bliscy nie mają z nim kontaktu.
Czw 30.03 8:30
Polsat Film logo
Patrycja ma kłopoty z klientką. Bardzo źle też znosi problemy zdrowotne Wiktora. Inga i Andrzej chcą uczcić sukces Hani, która dostała się na medycynę. Błażej postanawia przyznać się Zuzie do romansu.
Czw 30.03 9:30
Polsat Film logo
Zuza i Błażej znajdują sposób na uporanie się z problemami. Inga przeżywa trudne chwile. Łukasz nalega na spotkanie, a Rafał podsłuchuje jej rozmowy. Patrycja nie zamierza zwalniać Patryka z pracy.
Czw 30.03 21:10
Polsat logo
Anka i Paweł próbują odbudować związek. Marta po raz pierwszy od dawna spotyka się z matką. Inga nie potrafi wybaczyć Łukaszowi, że nie powiedział jej o córce, która mieszka w Nepalu.
Pt 31.03 8:30
Polsat Film logo
Anka czuje, że Paweł karze ją za to, co zaszło między nią a Marcinem. Staś ma już dość kłótni między rodzicami. Konrad planuje kontrolę na oddziale Zuzy. Robi to z zemsty za odrzucenie.
Pt 31.03 9:30
Polsat Film logo
Wiktor trafia do szpitala w krytycznym stanie. Zuza otrzymuje ofertę pracy, nie jest jednak pewna, czy chce wyjeżdżać do Berlina. Wciąż myśli o ojcu. Inga ma już dość nadopiekuńczości Rafała.
Nd 2.04 14:00
Polsat 2 logo
Inga dowiaduje się, że Łukasz ma córkę w Nepalu. Okazuje się, że Mikołaj nie zaatakował kolegi, lecz bronił rówieśnika przed agresorem. Wiktor udaje się na badania kontrolne. Boi się nawrotu choroby.

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

Występują

Ostatnie odcinki

Przyjaciółki (245)

Indze nie podobają się częste wyjazdy Łukasza. Ich związek przechodzi kryzys. Anka zamierza rozstać się z Pawłem. Maria nie chce do tego dopuścić. Patrycja nie potrafi wybaczyć synowi ucieczki z domu.

Przyjaciółki (244)

Łukasz wraca z urlopu, który spędził w górach. Inga próbuje przekonać do ukochanego Marysię. Anka wciąż jest wściekła na Pawła. W odwecie za trzymiesięczną rozłąkę bierze urlop w kancelarii.

Przyjaciółki (243)

Po wyprowadzce Anki Paweł również opuszcza dom. Wciąż nie podjął decyzji w sprawie ich związku. Zuza przylatuje na ślub Patrycji z Berlina. W trakcie przygotowań dochodzi do niefortunnych zdarzeń.

Ładuję...