Przyjaciółki | sezon 9 odc. 101

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewczyny rozmawiają o pojawieniu się Edyty na pogrzebie. Zuza bez zapowiedzi odwiedza Stefę, która akurat ma gości. Nie przyznaje się, że straciła pracę i zapewnia, że u niej wszystko w porządku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Dziewczyny rozmawiają o pojawieniu się Edyty na pogrzebie. Zuza bez zapowiedzi odwiedza Stefę, która akurat ma gości. Nie przyznaje się, że straciła pracę i zapewnia zebranych, że u niej wszystko w porządku. Twierdzi, że ma nowego partnera. Wszyscy poza Stefą wierzą w jej opowieści. Tymczasem Anka zarzuca Pawłowi, że ten nie traktuje jej poważnie w pracy. Patrycja z Elą wybierają się do gabinetu Michała i spotykają tam Edytę. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że Michał przepisał gabinet na nią. Ela twierdzi, że kobieta kłamie, ponieważ chce wyłudzić pieniądze. Z powodu utraty pracy przez Łukasza Dorota postanawia żyć oszczędnie. Zuza wybiera się na squasha z Dagmarem, który jej się wyżala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...