Przyjaciółki | sezon 7 odc. 86

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po przyjeździe z Kopenhagi Edyta umawia się z Michałem na spotkanie. Inga, Jerzy, Robert, Hania i Dagmar świętują zaręczyny Kate. Anka odbiera wyniki biopsji, boi się jednak otworzyć kopertę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Edyta przyjeżdża z Kopenhagi i dzwoni do Michała, żeby umówić się z nim na spotkanie. Michał pod pretekstem odebrania od Stacha materiałów szkoleniowych spotyka się z koleżanką. W tym samym czasie do mieszkania Patrycji przychodzi Stach. Do Warszawy przyjeżdża Jerzy. Inga bardzo się cieszy z przyjazdu ojca. Spotkana na ulicy Gośka zaprasza Pawła na kolację do swojego mieszkania. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie. Zuza w rozmowie z Ingą przyznaje, że nie chce się angażować w żaden związek, a Jasiek szuka kogoś "na poważnie". Mężczyzna odwiedza Zuzę bez zapowiedzi, a ona nie lubi tego typu niespodzianek. Mówi mu wprost, jak wygląda sytuacja. Jasiek jednak się nie poddaje. Inga, Jerzy, Robert, Hania, Kate i Dagmar spotykają się, aby świętować zaręczyny Kate. Paweł udaje się na kolację do Gośki. W drodze otrzymuje telefon od zapłakanej Anki. Jego żona otrzymała wyniki biopsji, ale boi się otworzyć kopertę. Paweł natychmiast wyrusza do szpitala, gdzie pojawiają się także przejęte przyjaciółki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...