Przyjaciółki | sezon 6 odc. 70

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Paweł w środku nocy zjawiają się w szpitalu. Na miejscu jest już Leszek. Patrycja i Michał coraz częściej się kłócą. Okazuje się, że rodzicielstwo to nie tylko cudowne chwile.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).

W tym odcinku

Przerażeni Anka i Paweł w środku nocy zjawiają się w szpitalu. Na miejscu jest już Leszek. Okazuje się, że Julce i Hajdiemu nic się nie stało. Natomiast Sonia jest w krytycznym stanie. Córka Strzeleckich wyznaje, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi, który prowadził, był trzeźwy. Inga wciąż jest przerażona, że być może jest w ciąży z Robertem. Podczas wypadku z koleżankami na jogę jej wątpliwości się rozwiewają. Patrycja i Michał coraz częściej się kłócą. Okazuje się, że rodzicielstwo to nie tylko cudowne chwile. Zuza odrzuca ofertę Łukasza. Uważa, że praca, którą jej zaproponował, jest poniżej jej kompetencji. Rozpoczyna poszukiwania czegoś bardziej satysfakcjonującego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...