Przyjaciółki | sezon 6 odc. 72

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka odwiedza wraz z byłym mężem córkę w areszcie. Michał rozważa ofertę rocznego stażu w Danii. Okłamuje Patrycję, że potrwa on trzy miesiące. Zuza postanawia definitywnie zerwać z Wojtkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).

W tym odcinku

Anka i Paweł odwiedzają córkę w areszcie. Po wyjściu z budynku Strzelecka oświadcza byłemu mężowi, że nie zostawi Julki samej. Postanawia zostać przed aresztem, by być bliżej córki. Paweł widząc, że nic nie wskóra, postanawia wezwać na pomoc jej koleżanki. Kolega z pracy Michała mówi mu o bardzo atrakcyjnej ofercie rocznego stażu w Danii. Początkowo Zalewski ignoruje tę propozycję, ale z czasem zaczyna się nad nią poważnie zastanawiać. W końcu bez konsultacji z żoną podejmuje decyzję. Patrycja jest przeciwna pomysłowi, ale obiecuje, że to przemyśli. Nie wie jednak, że Michał ją okłamał - powiedział, że staż trwa trzy miesiące. Jerzy odwiedza Ingę w muffiniarni. Nagle bez zapowiedzi wpada Zuza, która chce się pogodzić z Gruszewską. Po chwili Ginter żegna się z nimi i wychodzi pod pretekstem spotkania służbowego. Markiewicz jest trochę rozżalona jego oschłością, ale przeprasza Ingę za swoje zachowanie. Zuza postanawia także definitywnie zerwać z Wojtkiem. Mówi mu o tym przez telefon. Ich rozmowę przypadkiem słyszy żona Niemczyka, o której istnieniu Markiewicz nie ma pojęcia. Wiadomość o romansie męża bardzo rani Magdę. Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...