Przyjaciółki | sezon 8 odc. 87

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza awansuje i czeka na gratulacje od Francesca. Tymczasem Jasiek proponuje jej, by zamieszkali razem. Anka broni pracę magisterską z wyróżnieniem.Jeden profesorów ma dla niej pewną propozycję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza wciąż spotyka się z Jankiem, ale w głębi serca nie może zapomnieć o Jerzym. Wynik biopsji zmieni życie Anki, w którym w międzyczasie pojawi się ceniony adwokat Wiktor Jeleński (Paweł Deląg). Inga próbuje ułożyć sobie życie z Robertem, ale na ich drodze wciąż staje siostra mężczyzny, Wiola. Patrycja boryka się z problemami małżeńskimi. W ich rozwiązaniu raczej nie pomoże przystojny rowerzysta Tomek (Michał Czarnecki).

W tym odcinku

Zuza awansuje i czeka na gratulacje od Francesca. Tymczasem Jasiek proponuje jej, by zamieszkali razem. Anka broni pracę magisterską z wyróżnieniem. Po egzaminie jeden z jej profesorów, Wiktor (Paweł Deląg), oznajmia, że ma dla niej pewną propozycję. Elżbieta próbuje przekonać Patrycję, by nie rozwodziła się z Michałem, ale ona nie chce nawet słyszeć o swoim mężu. Podczas kłótni z Andrzejem Inga dowiaduje się, że następnego dnia bierze on ślub z Anitą. Anka nie może porozumieć się z Pawłem, który nie wyobraża sobie, żeby rozpoczęła aplikację. W drodze do spa przyjaciółki spotykają w pociągu Wiktora. Maszynista gwałtownie hamuje i w efekcie Inga, Zuza i Wiktor trafiają do szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...