Przyjaciółki | sezon 6 odc. 74

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julka i Hajdi odwiedzają Sonię w szpitalu. Dziewczyna nadal jest bardzo słaba. Leszek wyznaje Ance, że nie ma już żalu o całą sytuację z wypadkiem samochodowym. Inga i Robert wybierają się na kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).

W tym odcinku

Julka i Hajdi odwiedzają Sonię w szpitalu. Dziewczyna nadal jest bardzo słaba. Leszek wyznaje Ance, że nie ma już żalu o całą sytuację z wypadkiem samochodowym. Do domu Strzeleckiej bez zapowiedzi wpada Maciek i myśli, że kobieta wróciła do Pawła. Michał przed wyjazdem do Danii zabiera żonę i syna na przejażdżkę. Zatrzymuje się przed nowoczesnym blokiem i pokazuje żonie ich nowe mieszkanie. Patrycja nie wie, czy się cieszyć, czy nie, bo po raz kolejny okazało się, że mąż zrobił coś za jej plecami. Gdy Inga szykuje się na randkę z Robertem, odwiedza ją Dorota. Rozwenc nagle wyznaje, że bardzo tęskni za Maciusiem. Gruszewska jest zdziwiona jej wybuchem. Ma jednak pewne podejrzenia - podaje koleżance test ciążowy. Inga i Robert wybierają się na romantyczną kolację do eleganckiej restauracji. Gruszewska jest zachwycona do momentu, gdy mężczyzna się jej oświadcza. Jest na niego wściekła, rzuca pierścionek i wychodzi. Zuza odbiera długo wyczekiwany telefon od Jerzego. Umawiają się na spotkanie. Markiewicz jest przekonana, że albo się pogodzą, albo mężczyzna ostatecznie z nią zerwie. Ginter bardzo długo nie pojawia się w umówionym miejscu. To zupełnie do niego niepodobne.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...