Przyjaciółki | sezon 6 odc. 73

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja zgadza się, by mąż wyjechał do Danii. Dorota spędza coraz więcej czasu z małym Maciusiem. Chłopiec bardzo się do niej przywiązuje. Zuza postanawia zdemaskować Wojtka przed jego żoną, Magdą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).

W tym odcinku

Robert spędza noc z Ingą w jej mieszkaniu. Zapomina zabrać swój T-shirt. Koszulkę znajduje Hania. Gruszewska czuje się niezręcznie, gdy córka pyta, czy Robert z nimi zamieszka. Anka i Paweł zabierają Julkę z aresztu. Strzelecka jest szczęśliwa. Niepokoi się tylko o stan zdrowia Sonii. Na szczęście dziewczyna się budzi. Patrycja przemyślała sprawę stażu Michała. Zgadza się, by mąż wyjechał do Danii. Niebawem dowiaduje się od Elżbiety, że Michał ją oszukał. Nie powiedział jej, że staż będzie trwał aż rok. Nigdy nie sądziła, że Michał mógłby ją okłamać w tak ważnej sprawie. Traci zaufanie do męża. Dorota spędza coraz więcej czasu z małym Maciusiem. Chociaż nie jest typem nadopiekuńczej cioci, to chłopiec bardzo się do niej przywiązuje, a ona do niego. Zuza postanawia zdemaskować Wojtka przed jego żoną, Magdą. Uważa, że jako kobieta jest jej to winna. Aranżuje spotkanie z Niemczykiem, który nie ma pojęcia, że to pułapka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...