Przyjaciółki | sezon 9 odc. 102

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciółki namawiają Patrycję, by upewniła się, czy Michał przekazał gabinet Edycie. Kobieta pokazuje Zuzie i Patrycji akt notarialny. Synowie Anki pytają się o ponowny ślub rodziców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Patrycja jest już pewna, że Edyta nie kłamała o zdradzie Michała. Ela o wszystko obwinia Edytę, która zbałamuciła żonatego mężczyznę, ale także Patrycję, która jej zdaniem wepchnęła własnego męża w ramiona innej. Przyjaciółki namawiają Patrycję, by upewniła się, czy Michał naprawdę przekazał gabinet Edycie. W trakcie spotkania kobieta pokazuje Zuzie i Patrycji akt notarialny poświadczający, że to ona jest teraz właścicielem lokalu. Tymczasem synowie Anki w trakcie śniadania poruszają temat ponownego ślubu rodziców. Julka, znudzona życiem małżeńskim z Czarkiem, wykrzykuje mu w twarz, że jest rozczarowana ich związkiem. Rozgoryczony mężczyzna wyprowadza się z domu. Zuza postanawia pojechać do Nowego Jorku, aby wesprzeć Ingę. Przyjaciółki podejrzewają, że tak naprawdę chce się ona spotkać z Jerzym, który przyjechał w odwiedziny do córki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...