Przyjaciółki | sezon 8 odc. 98

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas wizyty u ginekologa Zuza dowiaduje się, że nie będzie mieć dzieci. Przyjaciółki organizują Indze imprezę pożegnalną. Paweł prosi Ankę o rękę. Patrycja i Michał postanawiają do siebie wrócić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza wciąż spotyka się z Jankiem, ale w głębi serca nie może zapomnieć o Jerzym. Wynik biopsji zmieni życie Anki, w którym w międzyczasie pojawi się ceniony adwokat Wiktor Jeleński (Paweł Deląg). Inga próbuje ułożyć sobie życie z Robertem, ale na ich drodze wciąż staje siostra mężczyzny, Wiola. Patrycja boryka się z problemami małżeńskimi. W ich rozwiązaniu raczej nie pomoże przystojny rowerzysta Tomek (Michał Czarnecki).

W tym odcinku

Podczas wizyty u ginekologa Zuza dowiaduje się, że nie będzie mogła mieć dzieci. Przyjaciółki organizują Indze imprezę pożegnalną. Paweł prosi Ankę o rękę. Wzruszona kobieta odnajduje w kredensie obrączkę i wkłada ją mężowi na palec. Po wyjściu z sali rozpraw Patrycja i Michał postanawiają do siebie wrócić. Tymczasem Zuza otrzymuje wypowiedzenie. O niczym nie mówi Jaśkowi, który w końcu nie wytrzymuje napięcia i odchodzi. Robert prosi Ingę, by sama pojechała na lotnisko, ponieważ on musi pojechać do banku i wyjaśnić pilną sprawę. Gruszewska, żegnana przez koleżanki, sama odlatuje do USA.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...