Przyjaciółki | sezon 7 odc. 81

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga poznaje w nowej pracy Włocha o imieniu Francesco. Okazuje się, że jest on prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Inga poznaje w nowej pracy przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że jest on prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesca. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza. Wspólna praca Ingi i Zuzy początkowo układa się bardzo dobrze. Kilka najbliższych tygodni ma przesądzić, czy dziewczyny dogadają się na stopie zawodowej. Przed powrotem do Danii Michał organizuje w domu romantyczną kolację. Patrycja jest pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Nadal nie wie o problemach kredytowych Michała, który za wszelką cenę próbuje załatwić tę sprawę, nie mówiąc o niczym żonie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...