Przyjaciółki | sezon 23 odc. 278

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W walentynki Dorota wyciąga Ingę na miasto. W knajpce dostrzega Ignacego z inną kobietą. W trakcie rozprawy Anka daje z siebie wszystko. Paweł zdobywa nagranie, które może odmienić losy procesu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Inga martwi się rozprawą Wiktora. Ma obawy, że może nie pójść po jego myśli. Ignacy w walentynki musi wyjechać na szkolenie do Wiednia. Dorota postanawia więc wyciągnąć Ingę na miasto. Idą do knajpki wraz z Andrzejem i Robertem. Tam Dorota dostrzega Ignacego z inną kobietą, która okazuje się jego żoną. Hania i Patryk zamierzają podjąć próbę naprawy swojej relacji. Wiedzą, że to wymaga czasu. W trakcie rozprawy Anka daje z siebie wszystko, ale oskarżyciel nie odpuszcza. W ostatniej chwili Paweł zdobywa nagranie z samochodu, które może odmienić losy procesu. Dociera do sądu w ostatniej chwili. Po wielu zawirowaniach Anka i Paweł postanawiają zostać razem. Nieoczekiwanie zjawia się Julka. Oznajmia, że rozstała się z Antkiem a zakochała się w Tomaszu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...