Przyjaciółki | sezon 23 odc. 277

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja i Henryk dowiadują się, że Elka zażywa suplementy, których nie należy ze sobą łączyć. Hania i Inga dochodzą do porozumienia. Anka kupuje kule inwalidzkie. Musi wykazać się cierpliwością.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Data następnej rozprawy Wiktora zostaje w końcu wyznaczona. Podczas wizyty u neurologa Patrycja i Henryk dowiadują się, że Elka zażywa mnóstwo suplementów, których nie należy ze sobą łączyć w diecie. Hania i Inga dochodzą do porozumienia. Pierwsza z nich bardzo źle znosi rozstanie z Patrykiem. On także nie może się z tym pogodzić. Inga jest zirytowana, gdy Carol zaczyna ją namawiać, by zrzekła się spadku po Jerzym. Anka kupuje kule inwalidzkie, chociaż musi wykazać się cierpliwością, ponieważ na razie nie dałaby rady poruszać się przy ich pomocy. Paweł zauważa na nagraniu ze sklepowego monitoringu auto, w którym była włączona kamerka. Postanawia je znaleźć. Teresa za radą Anki postanawia realizować się jako kwiaciarka. Zamierza otworzyć własny biznes. Dorota czeka na walentynki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...