Przyjaciółki | sezon 8 odc. 95

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Z okazji podróży za ocean organizuje dla niej pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza wciąż spotyka się z Jankiem, ale w głębi serca nie może zapomnieć o Jerzym. Wynik biopsji zmieni życie Anki, w którym w międzyczasie pojawi się ceniony adwokat Wiktor Jeleński (Paweł Deląg). Inga próbuje ułożyć sobie życie z Robertem, ale na ich drodze wciąż staje siostra mężczyzny, Wiola. Patrycja boryka się z problemami małżeńskimi. W ich rozwiązaniu raczej nie pomoże przystojny rowerzysta Tomek (Michał Czarnecki).

W tym odcinku

Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Jest szczęśliwa, ponieważ córka wyjeżdża tylko na 2 tygodnie, a nie, jak chciał Andrzej, na cały rok. Z okazji podróży za ocean organizuje pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii Wiktora. Zależy jej na tym, by jej były mąż zrozumiał, że nie miała nic wspólnego z machlojkami jej dawnego szefa. Jerzy proponuje Indze wsparcie finansowe. Zuza pojawia się na pożegnalnej imprezie u Ingi. Jest zestresowana, ponieważ wie, że spotka Jerzego. Do salonu Patrycji wpada ładna, młoda dziewczyna, która twierdzi, że spotyka się z Michałem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...