Przyjaciółki | sezon 9 odc. 99

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga musi zostać do porodu w USA. Lot zagraża jej i dziecku. Zuza po utracie pracy wypełnia czas sportem i rozrywką. Widzi w kinie Jaśka z dziewczyną. Anka ku rozczarowaniu Pawła chce wrócić do pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Inga dowiaduje się od lekarzy, że musi rodzić w Nowym Jorku - lot do Polski w zaawansowanej ciąży zagrażałby życiu jej i dziecka. Podczas rozmowy z Ingą na skypie Zuza dowiaduje się, że do Nowego Jorku przyjechał Jerzy. Jest tam ze swoją nową partnerką, Agatą. Robert po wypadku swojej siostry, Wioli, zajmuje się jej synami - Kubą i Ignacym. Łukasz jest przerażony drogimi zakupami Doroty. Zuza po utracie pracy wolny czas zapełnia sportem i rozrywką. Wybiera się samotnie do kina, gdzie spotyka Jaśka z atrakcyjną blondynką - Beatą. Anka organizuje kolację z okazji rocznicy ślubu Julki i Czarka. Ku rozczarowaniu Pawła postanawia wrócić do pracy... Od momentu, gdy Michał otworzył własny gabinet, nie ma czasu na życie prywatne, całe dnie spędza w pracy. Patrycji brakuje bliskości z mężem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...