Przyjaciółki | sezon 3 odc. 27

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka odkrywa, że mąż pobrał z jej konta wszystkie pieniądze. Inga planuje przeprowadzkę. W szukaniu nowego lokum pomaga jej Andrzej. Patrycja oddaje Michałowi pierścionek zaręczynowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Anka robiąc zakupy odkrywa, że mąż pobrał z jej konta wszystkie pieniądze. Czuje się upokorzona. W rozmowie telefonicznej Paweł przyznaje, że to jego sprawka. Zdenerwowany grozi kobiecie, że odbierze jej również dzieci. Inga planuje przeprowadzkę. Andrzej pomaga jej w znalezieniu nowego mieszkania, co irytuje Dorotę. Odwiedzając nowe lokum, Gruszewska zauważa mężczyznę, który nie posprzątał po swoim psie. Zwraca mu uwagę. W ten sposób poznaje swojego sąsiada Szymona. Tymczasem Zuza spotyka się z Wojtkiem. Mężczyzna ma dla niej bukiet kwiatów. To, ukradkowe dotyki i głębokie spojrzenia w oczy bardzo ją krępują. Wojtek nie rozumie jej zawstydzenia. Anka przyjeżdża do szkoły po synów. Dowiaduje się, że chłopcy zostali odebrani przez Marię. Załamana wraca do domu. Julce mówi, że zamierza się rozwieść. Reakcja jej córki jest zaskakująca. Patrycja umawia się z Michałem. Oddaje mu pierścionek zaręczynowy. Załamany mężczyzna, postanawia skontaktować się z matką, którą wini za rozpad związku z Kochan. Po spotkaniu na mieście Zuza idzie do łóżka z Wojtkiem. Gdy mężczyzna zasypia, spanikowana dzwoni do Patrycji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...