Przyjaciółki | sezon 3 odc. 38

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga, prowadząc Hanię do szkoły wpada na Szymona. Czuje niesmak po ostatniej rozmowie z sąsiadem. Gruszewska zauważa, że Zuza dziwnie się zachowuje. Podejrzewa, że przyjaciółka jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Inga, prowadząc Hanię do szkoły wpada na Szymona. Czuje niesmak po ostatniej rozmowie z sąsiadem. Z kolei on, zagaduje jej córkę i daje do zrozumienia, że jest gotowy na kolejne spotkania. Gruszewska zauważa, że Zuza dziwnie się zachowuje. Podejrzewa, że przyjaciółka jest w ciąży. Patrycja potwierdza jej przypuszczenia. Obie wiedzą, że Markiewicz nie urodzi dziecka. W tym czasie ich koleżanka zdąża ustalić termin aborcji. Patrycja zapewnia Zuzę, że będzie ją wspierać niezależnie od decyzji. Po rozmowie z nią dzwoni do Stefy i mówi schorowanej kobiecie o planach córki. Anka podejmuje trudną decyzję. Nie skorzysta z nagrania, które zniszczyłoby karierę jej męża. Robi to dla dobra dzieci. Tymczasem sama próbuje radzić sobie w sklepie. Dochodzi do wniosku, że powinna zatrudnić sprzedawcę. Gruszewska odkrywa, że jej szefowa załatwia w firmie prywatne porachunki, ale niewiele może zrobić. Anka postanawia przekonać byłą kochankę męża, Sylwię, do złożenia zeznań przeciwko niemu. Seksownie ubrana Dorota zjawia się w gabinecie dentystycznym Szymona. Twierdzi, że boli ją ząb i potrzebuje pomocy. Patrycja wybiera się do domu dziecka. Zabiera ze sobą Michała, któremu zamierza przedstawić małego Filipa. Na miejscu spotyka Sebo. Okazuje się, że fryzjer odwiedza miejsce, w którym się wychował.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...