Przyjaciółki | sezon 3 odc. 32

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza i Wojtek planują romantyczny weekend za miastem. Anka mówi Krzysztofowi, że znalazła pracę, myśli o studiach i wznowieniu terapii. Gdy mężczyzna ją przytula, do domu wchodzi Paweł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Zuza i Wojtek planują romantyczny weekend za miastem. Kobieta pozwala, by partner oswajał ją z wieloma nieznanymi jej dotąd sytuacjami. Mimo to stara się przestrzegać pewnych granic. Inga opiekuje się Andrzejem. Niegroźny wypadek, któremu uległ, całkowicie go unieruchomił. Nieświadomy jej niechęci eksmałżonek prosi, by dała mu drugą szansę. Rozwścieczona Gruszewska stres związany z sytuacją, odreagowuje na przypadkowo napotkanym Szymonie. Sąsiada ciekawi wykrzyczana przez nią krytyka instytucji małżeństwa. Zaprasza sąsiadkę na kawę. Tymczasem Patrycja umawia się z Sebo w jego salonie. Zabiera ze sobą Oliwię, która marzy o stałym partnerze. Anka musi zostać dłużej w pracy. Prosi Kochan o zajęcie się chłopcami do jej powrotu. Patrycja, widząc bałagan panujący w domu przyjaciółki, dzwoni po wsparcie. Tymczasem Zuza staje się przygodnym świadkiem parkingowej sceny, której głównymi aktorami są Łukasz i jego żona. Okazuje się, kobieta odeszła od mężczyzny i ograniczyła jego kontakt z dzieckiem. Anka zaprasza do siebie Krzysztofa. Mówi mu, że znalazła pracę i teraz myśli o studiach i powrocie na terapię. Zachwycony mężczyzna przytula ją. W tej chwili do domu wchodzi Paweł.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...