Przyjaciółki | sezon 3 odc. 33

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka bierze udział w terapii dla alkoholików. Cały czas jest wycofana. Namolny hydraulik wciąż prześladuje Ingę. Dagmar na kolanach wyznaje Zuzie miłość. W tej sytuacji zastaje go Wojtek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po bolesnych doświadczeniach z mężczyznami, zdradach, rozstaniach, ucieczkach sprzed ołtarza, Patrycja, Anka i Inga próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Okazuje się, że z ich grona jedynie Zuza - do tej pory zdeklarowana singielka - ma partnera. Jej związek nie jest idealny, ale daje pewną nadzieję jej koleżankom.

W tym odcinku

Wojtek wprowadza się do Zuzy. Po krótkim czasie sytuacja przestaje jej odpowiadać. Staś i Franek sprzeczają się przy śniadaniu. Anka ucisza ich w dość agresywny sposób. Chłopcy są przerażeni. Patrycja przygotowuje się do spotkania ze swoimi podopiecznymi z domu dziecka. Chce zaskarbić sobie ich sympatię. Gdy mały Filip prosi ją o pieniądze, bez wahania wręcza mu jeden z banknotów. Naraża się tym, obserwującej ją dyrektorce. Sebo odwiedza Kochan w jej salonie. Jest w niej zakochany. Inga znajduje w drzwiach liścik od Szymona z miejscem i godziną spotkania. Wieczorem zaprasza przyjaciółki na oblewanie nowego mieszkania. Anka bierze udział w terapii dla alkoholików. Cały czas jest wycofana. Krzysztof karci ją za milczenie. Tymczasem dobrze zapowiadającą się randkę Ingi kończy namolny hydraulik. Kobieta ucieka przed nim z miejsca, w którym czekała na sąsiada. Dagmar odwiedza Zuzę w jej mieszkaniu. Klęcząc wyznaje jej miłość. W tej sytuacji zastaje go Wojtek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...