Przyjaciółki | sezon 7 odc. 78

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Między Anką i Pawłem dochodzi do kłótni. Zuza dostaje pochwałę od prezes banku. Patrycję i Michała odwiedza Edyta, koleżanka mężczyzny z Kopenhagi. Pretekstem wizyty są wspólne zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Anka wykrzykuje Pawłowi, że nie zamierza czekać na niego w kuchni. Przypomina, że jeśli mu się to nie podoba, może się wyprowadzić. Zuza dostaje pochwałę od prezes banku za wyniki w pracy. Patrycję i Michała odwiedza Edyta, koleżanka mężczyzny z Kopenhagi. Pretekstem jej wizyty są wspólne zdjęcia z wyjazdu. Inga poznaje Anitę. Hania jest nią zachwycona, co wzbudza w Indze zazdrość. Pozostałe przyjaciółki martwią się o Gruszewską i wyciągają ją na kręgle. Dorota zapisuje siebie i Łukasza do szkoły rodzenia. Mężczyzna przypomina jej, że nie zostaje ojcem po raz pierwszy. Jasiek zabiera Zuzę na przejażdżkę poza Warszawę. Patrycja po powrocie z pracy zastaje w domu zamiast Michała, jego matkę. Tymczasem właściciel lokalu, w którym mieści się muffiniarnia, podnosi czynsz o sto procent.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...