Teleman

Przyjaciółki

Streszczenia odcinków

Przyjaciółki (26)

Dzień ślubu Michała i Patrycji. Indze towarzyszy Piotr. Zjawia się także Rafał. Z jego powodu między zakochanymi dochodzi do kłótni. Zuza chciałaby wyznać Wojtkowi miłość, ale nie wie - jak.

Przyjaciółki (25)

Zuza prosi Wojtka o towarzyszenie jej na ślubie Michała i Patrycji. Rafał śledzi Gruszewską, a gdy zjawia się Piotr, rzuca się na niego. Przyjaciółki organizują wieczór panieński Patrycji.

Przyjaciółki (24)

Matka Zuzy powinna się leczyć, ale nie zgadza się na chemioterapię. Patrycja z przyszłymi teściami ma wybrać garnitur ślubny dla Michała. Paweł przywozi matkę do salonu rehabilitacyjnego.

Przyjaciółki (23)

Przed wyjazdem na weekend z Rafałem Inga odwiedza Patrycję. Mówi jej o namiętnej nocy z Piotrem. Zuzę irytuje obecność Stefy. Zuza znajduje ją w barze, w którym przed laty matka bywała.

Przyjaciółki (22)

Inga ma jechać na weekend z Rafałem. Wieczorem zjawia się Piotr. Julka mówi Ance, że zapisała się do kółka sportowego. Zuzę odwiedza w pracy jej matka, Stefa, którą partner wyrzucił z domu.

Przyjaciółki (21)

Patrycja jest załamana, bo zabieg sie nie udał. Zuza podejrzewa, że może być w ciąży. Inga wypytuje Ankę o terapię.Ta ukrywa, że znów sięgnęła po alkohol. U Gruszewskiej zjawia się Rafał.

Przyjaciółki (20)

Zuza zwierza się przyjaciółkom z nocy spędzonej z Łukaszem podczas wyjazdu. Wojtek mówi jej, że nic do niej nie czuje. Inga i Andrzej są w fatalnych nastrojach po rozprawie rozwodowej.

Przyjaciółki (19)

Anka postanawia szczerze porozmawiać z Pawłem o Ewie i jej domniemanej ciąży. Mąż potwierdza jej przypuszczenia. Zuza wybiera się na konferencję do Poznania. Na dworcu spotyka Łukasza.

Przyjaciółki (18)

Andrzej na prośbę córki nocuje w mieszkaniu Ingi. Dorota z zemsty nie przychodzi na urodziny Hani. Anka idzie na kolejne spotkanie grupy wsparcia. Przyjmuje zaproszenie Krzysztofa na kawę.

Przyjaciółki (17)

Anka decyduje się rozpocząć terapię. Na sesji ma wrażenie, że problem alkoholizmu jej nie dotyczy. W firmie, w której pracuje Zuza, zostaje zatrudniony nowy dyrektor, Łukasz Grabowski.

Przyjaciółki (16)

Sąd uznaje Ankę winną spowodowania wypadku i zabiera jej prawo jazdy. Inga zaczyna pracę jako opiekunka. Michał zatrudnia nową recepcjonistkę, Sylwię Nie wie o jej tajnej umowie z Elżbietą.

Przyjaciółki (15)

Inga stara się o zatrudnienie u Edyty i Janusza - jako opiekunka trójki ich dzieci. Michał i Patrycja proszą rodziców o pożyczkę na zabieg in vitro. Zuza chce rozdzielić Wojtka z Moniką.

Przyjaciółki (14)

Anka po wypadku trafia do szpitala. Zuza i Patrycja oskarżają Ingę o romans z Pawłem i brak lojalności wobec Anki. Lekarz informuje Patrycję i Michała o komplikacjachi związanych z n vitro.

Ładuję...