Przyjaciółki | sezon 2 odc. 18

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej na prośbę córki nocuje w mieszkaniu Ingi. Dorota z zemsty nie przychodzi na urodziny Hani. Anka idzie na kolejne spotkanie grupy wsparcia. Przyjmuje zaproszenie Krzysztofa na kawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Andrzej na prośbę córki nocuje w mieszkaniu Ingi. Dorota jest na niego wściekła. W ramach zemsty nie przychodzi na urodziny Hani. Podczas spotkania na basenie Gruszewska zarzuca partnerce Andrzeja, że nie potrafi panować nad swoimi emocjami, co ma negatywny wpływ na jej córkę. Między kobietami dochodzi do przepychanki. W efekcie Dorota ląduje w wodzie. Anka idzie na kolejne spotkanie grupy wsparcia. W tym czasie jej dziećmi zajmuje się Zuza. Strzelecka przyjmuje zaproszenie na kawę od Krzysztofa, którego poznała podczas pierwszej sesji. W trakcie rozmowy mężczyzna wypytuje ją o nałóg. Anka jest oburzona jego nachalnością. Po spotkaniu jedzie do żłobka, w którym pracuje Ewa. Śledząc ją, widzi, jak kobieta wchodzi do gabinetu ginekologicznego. W jej głowie powstaje pewna teoria. Patrycja i Michał zostają zaproszeni na obiad do kuzynki mężczyzny, która niedawno urodziła syna. Kochan nie ma jednak ochoty na spotkanie. Konieczność oglądania szczęśliwej matki budzi w niej bowiem frustrację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...