Przyjaciółki | sezon 2 odc. 22

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga ma jechać na weekend z Rafałem. Wieczorem zjawia się Piotr. Julka mówi Ance, że zapisała się do kółka sportowego. Zuzę odwiedza w pracy jej matka, Stefa, którą partner wyrzucił z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Inga przygotowuje się do wyjazdu na weekend z Rafałem. Ma mieszane uczucia. Lubi Rafała, ale nie może zapomnieć o Piotrze. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ten drugi zjawia się wieczorem w jej mieszkaniu. Patrycja i Michał wybierają razem z jego rodzicami suknię ślubną i tort. Podczas spotkania dochodzi do nieporozumienia. Elżbieta i Zbigniew są przekonani, że wkrótce zostaną dziadkami. Patrycja nie powiedziała im bowiem, że zabieg sztucznego zapłodnienia się nie powiódł. Gdy prawda wychodzi na jaw, atmosfera staje się nieprzyjemna. Julka informuje Ankę, że wróci ze szkoły później, gdyż zapisała się na kółko sportowe. Strzelecka jej nie wierzy i postanawia to sprawdzić. Gdy zauważa córkę na sali gimnastycznej, jest jej wstyd, że nie zaufała Julce. Dziewczyna robi jej awanturę. Ich rozmowę przerywa trener, którym okazuje się Krzysztof, znajomy Anki z grupy terapeutycznej. Mężczyzna jest zachwycony spotkaniem i zaprasza Strzelecką na kawę. Zuzę odwiedza w pracy jej matka Stefa (Dorota Kolak). Partner wyrzucił ją z domu i kobieta nie ma się gdzie podziać. Markiewicz zastanawia się, czy powinna przyjąć pod swój dach osobę, która zniszczyła jej dzieciństwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...