Przyjaciółki | sezon 2 odc. 16

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sąd uznaje Ankę winną spowodowania wypadku i zabiera jej prawo jazdy. Inga zaczyna pracę jako opiekunka. Michał zatrudnia nową recepcjonistkę, Sylwię Nie wie o jej tajnej umowie z Elżbietą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Sąd uznaje Ankę winną spowodowania wypadku samochodowego. Wymierza jej grzywnę i zabiera prawo jazdy. Strzelecka jest załamana. Na domiar złego między nią a Julką dochodzi do kłótni. Dziewczyna ma pretensje, że matka jej nie wspiera. Po tych słowach Anka zaczyna zdawać sobie sprawę, że czas zmienić swoje życie. Inga zaczyna pracę jako opiekunka. Swobodne zachowanie Janusza, ojca dzieci, którymi się zajmuje, krępuje ją. Mężczyzna bierze w jej obecności prysznic i proponuje wino. Michał z pomocą Patrycji zatrudnia w swoim salonie rehabilitacji nową recepcjonistkę, Sylwię (Dominika Kojro). Nie wie, że dziewczyna podjęła tę pracę tylko ze względu na tajną umowę z Elżbietą. Wojtek ma do wykonania zlecenie w biurowcu, w którym pracuje Zuza. Oboje często na siebie wpadają. Markiewicz, chcąc wzbudzić zazdrość mężczyzny, zaczyna zalecać się do kolegi z firmy, Adama. Intryga obraca się przeciwko niej. Rafał jest świadkiem spotkania Ingi i Piotra w parku. Czuje się zazdrosny. Między nim a Gruszewską dochodzi do sprzeczki. Incydent ten uświadamia Indze, jak bardzo zależy jej na Rafale. Postanawia go przeprosić. Robi to w dość nietypowy sposób.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...