Teleman

Przyjaciółki

Streszczenia odcinków

Przyjaciółki (98)

Podczas wizyty u ginekologa Zuza dowiaduje się, że nie będzie mieć dzieci. Przyjaciółki organizują Indze imprezę pożegnalną. Paweł prosi Ankę o rękę. Patrycja i Michał postanawiają do siebie wrócić.

Przyjaciółki (97)

Inga wypisuje się ze szpitala. Informuje przyjaciółki, że zamierza lecieć o USA po Hanię. Teściowie Patrycji organizują przyjęcie z okazji 40. rocznicy ślubu. Michał kompletnie się upija.

Przyjaciółki (96)

Zuza jest przekonana, że zgubiła pierścionek zaręczynowy. Patrycja i Michał przygotowują się do rozprawy rozwodowej. Od znajomych przyjaciółki wiedzą, jakie padną pytania.

Przyjaciółki (95)

Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Z okazji podróży za ocean organizuje dla niej pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii.

Przyjaciółki (94)

Tomek zaprasza Patrycję do swojej szkoły. Okazuje się, że rozpowiedział, że kobieta jest stylistką gwiazd. Wiktor chce, by Anka pojechała z nim na rozprawę, w której po drugiej stronie występuje Paweł

Przyjaciółki (93)

Wiktor prosi Ankę, by zajęła się sprawą, w której po przeciwnej stronie występuje Paweł. Jasiek proponuje Zuzie, że się do niej wprowadzi. Inga postanawia powiedzieć o swojej ciąży Ance.

Przyjaciółki (92)

Zuza dostaje awans. Z tej okazji prezes organizuje bankiet, na który kobieta zaprasza Jaśka. Między nimi znów zaczyna się układać. Tomek odwiedza Patrycję w mieszkaniu. Spotyka Michała.

Przyjaciółki (91)

Zuza wpada w wir pracy. Koleżanki próbują jej uświadomić, że nie może oczekiwać od mężczyzny, aby był ojcem dziecka, ale nie uczestniczył w jego wychowaniu. Paweł angażuje się w sprawę nowej klientki.

Przyjaciółki (90)

Robert namawia Ingę, by wyjechali z Hanią do Nowego Jorku. Patrycja umawia się z Tomkiem na randkę. Na prośbę Wiktora Anka poprawia błędy w pozwie. Jasiek proponuje Zuzie kupno mieszkania.

Przyjaciółki (89)

Patrycja wybiera się na spacer do parku z nadzieją zobaczenia Tomka. Spędzają razem kilka chwil, jedząc lody. Umawiają się na kolejne spotkanie. Zuza podejmuje decyzję, że będzie starać się o dziecko.

Przyjaciółki (88)

Inga jest zła na Roberta, który ściągnął do mieszkania Wiolę. Anka rozpoczyna aplikację w kancelarii. Patrycja podczas spaceru wpada na rowerzystę, który okazuje się sympatycznym dyrektorem liceum.

Przyjaciółki (87)

Zuza awansuje i czeka na gratulacje od Francesca. Tymczasem Jasiek proponuje jej, by zamieszkali razem. Anka broni pracę magisterską z wyróżnieniem.Jeden profesorów ma dla niej pewną propozycję.

Przyjaciółki (95)

Dalsze losy Anki i jej przyjaciółek. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa. Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii.

Przyjaciółki (93)

Dalsze losy Anki i jej przyjaciółek. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa. Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii.

Przyjaciółki (91)

Zuza sprzecza się z Jaśkiem. Próbuje uporać się z trudną sytuacją. Paweł całkowicie angażuje się w sprawę swojej nowej klientki. Anka zaczyna być podejrzliwa. Patrycja i Michał idą na randkę.

Przyjaciółki (90)

Zuza oznajmia koleżance, że Jasiek poprosił ją o rękę. Patrycja i Tomek umawiają się na randkę. Dorota wpada na pomysł, jak pomóc Indze. Wymyśla intrygę, która ma zniechęcić Anitę do wyjazdu z Hanią.

Przyjaciółki (89)

Patrycja idzie do parku. Liczy na to, że uda jej się trafić na Tomka. Przeczucie jej nie zawodzi. Umawiają się też na kolejne spotkanie. Mimo niepomyślnych rokowań Zuza chce starać się o dziecko.

Przyjaciółki (88)

Zuza dowiaduje się, że może mieć problemy z zajściem w ciążę. Udaje przed koleżankami, że się tym nie przejmuje. Inga robi wyrzuty Robertowi. Nie może mu wybaczyć, że zaprosił do mieszkania Wiolę.

Przyjaciółki (87)

Zuza liczy na to, że Francesco złoży jej gratulacje. Jasiek proponuje dziewczynie, żeby razem zamieszkali. Po obronie pracy magisterskiej Anka otrzymuje pewną ofertę od swojego profesora.

Przyjaciółki (86)

Po przyjeździe z Kopenhagi Edyta umawia się z Michałem na spotkanie. Inga, Jerzy, Robert, Hania i Dagmar świętują zaręczyny Kate. Anka odbiera wyniki biopsji, boi się jednak otworzyć kopertę.

Przyjaciółki (85)

Po wizycie u lekarza Anka dostaje skierowanie na biopsję. Po badaniu spotyka się z przyjaciółkami, żeby powiedzieć im o swoich przypuszczeniach. Dziewczyny reagują w skrajnie różny sposób.

Przyjaciółki (84)

W mieszkaniu Anki panuje chaos. Julka sprowadziła męża, teściowa przesiaduje z kochankiem, a zięć przyprowadza swoją kuzynkę. Robert odwołuje wyjazd na weekend, który miał spędzić razem z Ingą.

Przyjaciółki (83)

Anka mówi Pawłowi, że ich córka wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem. Paweł jest wściekły. Po rzeczowej rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka i Czarek zamieszkają w jej rodzinnym domu.

Przyjaciółki (82)

Prezes banku prosi Ingę, by pomogła Francescowi w znalezieniu domu w Warszawie. Przybysz jest zachwycony pokazana mu willą. Po wyjeździe Michała do Danii Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana.

Przyjaciółki (81)

Inga poznaje w nowej pracy Włocha o imieniu Francesco. Okazuje się, że jest on prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu.

Przyjaciółki (80)

Dorota proponuje Indze, że wkręci ją do swojej branży. Michał prosi Markiewicz o poradę dotyczącą finansów. Spłacanie kredytu staje się dla niego coraz trudniejsze. Może nawet stracić mieszkanie.

Przyjaciółki (79)

Kate przychodzi do mieszkania Ingi i oświadcza, że się do niej wprowadza. Anka smuci się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Paweł namawia ją, by została 'luksusową panią domu'.

Przyjaciółki (78)

Między Anką i Pawłem dochodzi do kłótni. Zuza dostaje pochwałę od prezes banku. Patrycję i Michała odwiedza Edyta, koleżanka mężczyzny z Kopenhagi. Pretekstem wizyty są wspólne zdjęcia.

Przyjaciółki (77)

Jasiek zabiera Zuzę na ściankę. Przyjaciółki szukają rozwiązania problemów finansowych muffiniarni. Anka kłóci się z Pawłem. Łukasz i Robert rozmawiają o zaletach ślubu w kontekście podatków.

Przyjaciółki (76)

Paweł czeka na powrót Anki z wieczoru panieńskiego Doroty. Liczy na romantyczną noc. Gdy kobieta wraca, namiętny pocałunek przerywa dzwonek do drzwi. Zuza spotyka przyjaciela z dzieciństwa.

Przyjaciółki (75)

Jerzy postanawia zakończyć związek z Zuzanną. Nie potrafi wybaczyć jej zdrady. Po zerwaniu dziewczyna koncentruje się na pracy. Inga po cichu liczy, że Robert jeszcze raz poprosi ją o rękę.

Ładuję...