Przyjaciółki | sezon 2 odc. 24

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Zuzy powinna się leczyć, ale nie zgadza się na chemioterapię. Patrycja z przyszłymi teściami ma wybrać garnitur ślubny dla Michała. Paweł przywozi matkę do salonu rehabilitacyjnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Inga jest szczęśliwa w związku z Piotrem. Swoją radością dzieli się z przyjaciółkami. Anka jest jednak sceptyczna wobec nowego partnera Gruszewskiej. Nie ufa mu. Dziewczyny boją się, że gdy Piotr przyjmie ofertę pracy za granicą, ich przyjaciółka z nim wyjedzie. Zuza rozmawia z onkologiem na temat zdrowia Stefy. Okazuje się, że matka musi natychmiast podjąć leczenie, inaczej wkrótce umrze. Kobieta nie zgadza się jednak na chemioterapię. Markiewicz czuje się bezsilna. Dopiero rozmowa z Wojtkiem uświadamia jej, że powinna walczyć o życie matki. Krzysztof dzwoni do Anki z informacją, że Julka zasłabła podczas treningu. Gdy Strzelecka zjawia się w szkole, dziewczyna jest już przytomna. Ma pretensje do matki, że robi niepotrzebne zamieszanie. Krzysztof proponuje, że podwiezie Ankę i jej córkę do domu. Gdy docierają na miejsce, Strzelecka zaprasza mężczyznę na kawę. Patrycja razem z przyszłymi teściami wybiera garnitur ślubny dla Michała. Z niecierpliwością czeka na przybycie narzeczonego. Ten jednak nie się nie zjawia. Informuje ją, że ma pacjentkę. Zdenerwowana Kochan dzwoni do niego. Wpada w złość, gdy w słuchawce słyszy głos Sylwii. Paweł przywozi matkę do salonu rehabilitacyjnego. Podczas zabiegu Marii wdaje się w rozmowę z Sylwią. Ta mimochodem wspomina, że ma wolny wieczór.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...